| 19.11.2008, 19:04.10 | |
TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou neni signalAhoj, dnes rano mi kompletne vypadl signal ze satelitu, doted to stale nebezi, zacinam mit podezreni, ze se neco posr... zkontroloval jsem parabolu, restartoval receiver, vyjmul a znovu vlozil kartu, zkontroloval koax a porad nic... zadny signal (sila signalu vykazuje zhruba 75%, kvalita 0%). Nemate pls nejake rady, co zkontrolovat dale? Diky. |
![]() phly |
| 19.11.2008, 19:06.25 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...asi větříček |
![]() LojzaM |
| 19.11.2008, 19:12.47 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...taky me to napadlo, ale parabola drzi jak pribita.... |
![]() phly |
| 19.11.2008, 19:20.08 | |
RE: TT karta,Humax CRCI,Astra - najednou nen...Zkus vyzkoušet přijímač u někoho jiného.Hned vyloučíš jednu možnost. |
![]() BIDLO |
| 19.11.2008, 19:25.09 | |
Tak toto mi před 14 dny udělal konventorGolden mi odcházel postupně,nejdřív to vypadlo na chvíly tak jsem si myslel že odešel Diseq,ale pak to spadlo taky na nulu a konventor byl v tahu,všechno jsem prozkoušel druhým satem až jsem došel k tomu konventoru. |
![]() habr |
| 19.11.2008, 19:32.26 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...Aha.. no asi mi nic jineho nezbyde, nez to nekam odnest a vyzkouset... ale nasere to... prace navic... a navic jsme bez tv :(( |
![]() phly |
| 19.11.2008, 19:35.27 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...Zdar.Taky mě,ale i u mého kámoše to udělalo.Dej tovární nastavení a znovu stanice nalaď. |
![]() jm57 |
| 19.11.2008, 19:36.29 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...Stalo se mi to právě 2x u tohoto Humaxe. |
![]() jm57 |
| 19.11.2008, 19:47.40 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...Hned to zkusim. Diky za radu, dam feedback. |
![]() phly |
| 19.11.2008, 20:03.48 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...tak vysledek negativni.. porad sila signalu asi 3/4 baru a kvalita ani tuk... kdyz odpojim koax, tak spadne i sila na 0, coz je jasne... ze by to LNB? Mam monoblok.. |
![]() phly |
| 19.11.2008, 20:11.31 | |
phly:to co pises som mal presne asi pred mesiacom aj ja na Humaxe 5500-ke,nekontoloval som nic rovno som dal mesto Humaxa druhy prijimac a na tom bolo vsetko OK.Musel som ho dat do opravy. |
![]() SURDA |
| 19.11.2008, 20:19.05 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nen...Ach jo... Da se prezit 30 dni bez TV? ... Sem netusil, ze ten hjumax muze byt tak poruchovy pristroj, kdyz jsem ho kupoval.. |
![]() phly |
| 19.11.2008, 20:24.02 | |
RE: TT karta, Humax CRCI, Astra - najednou nenNa tom monbloku ti nehraje ani jedna strana 23 nebo 19° nehrál si někdo s nastavením disec v přijimači nebo nastavení lnb v přijimač (universal) vyzkoušel si všechno. |
![]() habr |
| 21.11.2008, 17:56.23 | |
VyresenoPratele, tak problem vyresen... nevsiml jsem si pri kontrole paraboly, ze mi spadla elevace na 25° ... po oprave jiz vse bezi jak ma...Takze opravdu ten vetricek... Diky vsem za tipy. |
![]() phly |