| 19.11.2008, 19:20.54 | |
Opticum 4100CAhoj, mam tento prijimac a jeste dva kousky o tridu nizsi model a potreboval bych do toho hodit soft, akorat envim presne jaky..... na ab-foru jsou tri druhy...poradi nekdo? |
![]() barak200 |
| 19.11.2008, 19:43.37 | |
RE: Opticum 4100Cno ten spravnej soft zcela jiste najdes na strance tveho prodejce... |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 20:00.36 | |
RE: Opticum 4100CNa ab foru máš vše co potřebuješ. Stačí jen číst. |
![]() Jira |