Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 19:20.54

Opticum 4100C

Ahoj, mam tento prijimac a jeste dva kousky o tridu nizsi model a potreboval bych do toho hodit soft, akorat envim presne jaky..... na ab-foru jsou tri druhy...poradi nekdo?
uživatel
barak200
19.11.2008, 19:43.37

RE: Opticum 4100C

no ten spravnej soft zcela jiste najdes na strance tveho prodejce...
uživatel
Vlado Fogo
19.11.2008, 20:00.36

RE: Opticum 4100C

Na ab foru máš vše co potřebuješ. Stačí jen číst.
uživatel
Jira