Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 19:57.53

Seting motoru pro Vantage HD

Máte někdo zkušenosti se setingem motoru přijímače Vantage HD: 19-11-08-Setting-VantageHD_Motor 75E-45W_by_GG.
Instalace, atd???
uživatel
Walt66
19.11.2008, 20:40.07

Re Zorbas

Vidíš,když jsi odpovídal ráno na stejný příspěvek,chtěl jsem ti napsat,že je to tady zbytečné ,neboť ZÍTRA!! se někdo zeptá stejně.A prohrál bych-on se ozval už dnes!!! :bomb: :bomb: :laughing: :laughing:
uživatel
misut
19.11.2008, 20:44.27

RE: Seting motoru pro Vantage HD

a co teprve pozítří? :O :laughing: :laughing: R^
uživatel
poky1
19.11.2008, 20:54.13

Ráno?????

Ráno jsem mohl odpovídat tak leda na . . . Asi mýlka!
uživatel
Walt66
19.11.2008, 20:57.09

RE: Seting motoru pro Vantage HD

ano ráno, jen se jednalo o jiného uživatele :razz:
uživatel
poky1
19.11.2008, 21:09.59

Walt66

vždyť v nadpisu máš napsáno re-Zorbas :bomb: :bomb:
uživatel
misut
19.11.2008, 21:34.18

Asi moc pijete . . .

Ráno jsem na nic neodpovídal, nechápu co zde píšete. Já diskuzi nečtu týden dozadu, tak se ptám zčerstva.
uživatel
Walt66
19.11.2008, 21:42.00

RE: Seting motoru pro Vantage HD

tak začni číst a nebudeš se blbě ptát :fuming: a dneska ráno nebylo před týdnem ;P
uživatel
poky1
19.11.2008, 21:43.59

Asi moc pijete . . .

asi pijes spis ty jasne to psal jako vzkaz pro zorbase ne pro tebe je to v nadpisu kdyz neumis cist tak pak se tezko dela setting lepe ho nekde skopirovat :8)
uživatel
uai1