| 19.11.2008, 19:57.53 | |
Seting motoru pro Vantage HDMáte někdo zkušenosti se setingem motoru přijímače Vantage HD: 19-11-08-Setting-VantageHD_Motor 75E-45W_by_GG.Instalace, atd??? |
![]() Walt66 |
| 19.11.2008, 20:40.07 | |
Re ZorbasVidíš,když jsi odpovídal ráno na stejný příspěvek,chtěl jsem ti napsat,že je to tady zbytečné ,neboť ZÍTRA!! se někdo zeptá stejně.A prohrál bych-on se ozval už dnes!!! :bomb: :bomb: :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 19.11.2008, 20:44.27 | |
RE: Seting motoru pro Vantage HDa co teprve pozítří? :O :laughing: :laughing: R^ |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 20:54.13 | |
Ráno?????Ráno jsem mohl odpovídat tak leda na . . . Asi mýlka! |
![]() Walt66 |
| 19.11.2008, 20:57.09 | |
RE: Seting motoru pro Vantage HDano ráno, jen se jednalo o jiného uživatele :razz: |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 21:09.59 | |
Walt66vždyť v nadpisu máš napsáno re-Zorbas :bomb: :bomb: |
![]() misut |
| 19.11.2008, 21:34.18 | |
Asi moc pijete . . .Ráno jsem na nic neodpovídal, nechápu co zde píšete. Já diskuzi nečtu týden dozadu, tak se ptám zčerstva. |
![]() Walt66 |
| 19.11.2008, 21:42.00 | |
RE: Seting motoru pro Vantage HDtak začni číst a nebudeš se blbě ptát :fuming: a dneska ráno nebylo před týdnem ;P |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 21:43.59 | |
Asi moc pijete . . .asi pijes spis ty jasne to psal jako vzkaz pro zorbase ne pro tebe je to v nadpisu kdyz neumis cist tak pak se tezko dela setting lepe ho nekde skopirovat :8) |
![]() uai1 |