Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 20:05.10

výběr přijímače

Ahoj,
který DVB-S přijímač vybrat, aby měl možnost nahrávání na HDD. Příjem na kartu Gital nebo TT. (HDD může být integrované nebo jej přidat, min. 120GB).
Aby uměl kompletně češtinu, a byl v solidním poměru cena/výkon.
Počítám cenu max. do 10tis. včetně disku.
Víc se v tom neorientuju takže více kritérií zatím uvést nemohu. Díky předem za případné návrhy.
uživatel
vejvik
19.11.2008, 20:08.14

RE: výběr přijímače

A ten prijímač má byť ,HD či SD ?
uživatel
oneeeee
19.11.2008, 20:09.22

RE: výběr přijímače

Za ty prachy asi něco na HD??Takže se ti výběr podstatně zúžil.
uživatel
Kamil_k4
19.11.2008, 20:09.48

RE: výběr přijímače

Aha na to jsem zapomněl, děkuji. Má to být SD, HD nepotřebuji.
uživatel
vejvik
19.11.2008, 20:21.03

RE:

Já jsem nyní koupil Showbox S-300 platinum a jsme spokojený, možnost nahrávání na flash disk nebo HDD, pěkné přehledné menu, pěkný design za cca 2400,-Kč
uživatel
filhaus
19.11.2008, 21:12.21

za desitku...

uz muzes koupit slusnou SD sestavu.Doporucuji nejaky slusny dvoutunerovy DVB-S stroj.Dobre stroje dela Topfield.Pokud Ti staci jeden tuner,pak se nabizi Showbox S300,zde je ovsem treba vynalozit trochu aktivity s vyberem vhodneho firmware a vyhovujicich diskovych jednotek.Nevim jak na tom ses,ale asi nic moc...
uživatel
Saxon
19.11.2008, 21:18.03

RE: výběr přijímače

no showbox s300 koupis rozhodne levneji nez za 24000 kc staci zagoooooooglit nebo treba na *
uživatel
orbitfan
19.11.2008, 21:19.39

RE: výběr přijímače

Ten cenový odhad byl opravdu odhad. Když to bude méně bude to jen lepší. Ale určitě aby to byl stroj, který připojím zapnu a bude to vse fungovat.
U toho Showboxu jestli jsem pochopil musí byt externi disk mimo samotný přístroj, radeji bych aby vse bylo v jednom.
Tuner staci asi i jeden, kouknu ale na tu nabídku Topfieldu.
uživatel
vejvik
19.11.2008, 21:27.28

RE: výběr přijímače

ok, zvaz jeste to HD.Pokud bys trochu pridal,muzes kouknout na vyborne stroje VANTAGE.Showbox ma pouze rozhranni USB 2.0.Za MC cenu kolem 2500kc,nemuzes cekat zazraky.
uživatel
Saxon