| 19.11.2008, 20:05.10 | |
výběr přijímačeAhoj,který DVB-S přijímač vybrat, aby měl možnost nahrávání na HDD. Příjem na kartu Gital nebo TT. (HDD může být integrované nebo jej přidat, min. 120GB). Aby uměl kompletně češtinu, a byl v solidním poměru cena/výkon. Počítám cenu max. do 10tis. včetně disku. Víc se v tom neorientuju takže více kritérií zatím uvést nemohu. Díky předem za případné návrhy. |
![]() vejvik |
| 19.11.2008, 20:08.14 | |
RE: výběr přijímačeA ten prijímač má byť ,HD či SD ? |
![]() oneeeee |
| 19.11.2008, 20:09.22 | |
RE: výběr přijímačeZa ty prachy asi něco na HD??Takže se ti výběr podstatně zúžil. |
![]() Kamil_k4 |
| 19.11.2008, 20:09.48 | |
RE: výběr přijímačeAha na to jsem zapomněl, děkuji. Má to být SD, HD nepotřebuji. |
![]() vejvik |
| 19.11.2008, 20:21.03 | |
RE:Já jsem nyní koupil Showbox S-300 platinum a jsme spokojený, možnost nahrávání na flash disk nebo HDD, pěkné přehledné menu, pěkný design za cca 2400,-Kč |
![]() filhaus |
| 19.11.2008, 21:12.21 | |
za desitku...uz muzes koupit slusnou SD sestavu.Doporucuji nejaky slusny dvoutunerovy DVB-S stroj.Dobre stroje dela Topfield.Pokud Ti staci jeden tuner,pak se nabizi Showbox S300,zde je ovsem treba vynalozit trochu aktivity s vyberem vhodneho firmware a vyhovujicich diskovych jednotek.Nevim jak na tom ses,ale asi nic moc... |
![]() Saxon |
| 19.11.2008, 21:18.03 | |
RE: výběr přijímačeno showbox s300 koupis rozhodne levneji nez za 24000 kc staci zagoooooooglit nebo treba na * |
![]() orbitfan |
| 19.11.2008, 21:19.39 | |
RE: výběr přijímačeTen cenový odhad byl opravdu odhad. Když to bude méně bude to jen lepší. Ale určitě aby to byl stroj, který připojím zapnu a bude to vse fungovat.U toho Showboxu jestli jsem pochopil musí byt externi disk mimo samotný přístroj, radeji bych aby vse bylo v jednom. Tuner staci asi i jeden, kouknu ale na tu nabídku Topfieldu. |
![]() vejvik |
| 19.11.2008, 21:27.28 | |
RE: výběr přijímačeok, zvaz jeste to HD.Pokud bys trochu pridal,muzes kouknout na vyborne stroje VANTAGE.Showbox ma pouze rozhranni USB 2.0.Za MC cenu kolem 2500kc,nemuzes cekat zazraky. |
![]() Saxon |