| 19.11.2008, 20:22.55 | |
liveonsat.commě to nejde, je chyba u mě? |
![]() Janik |
| 19.11.2008, 20:25.25 | |
Takmě taky ne. |
![]() hobo |
| 19.11.2008, 20:29.07 | |
RE: liveonsat.comzadrhla se, velebnosti... |
![]() miloush |
| 19.11.2008, 22:55.13 | |
Stále nejdeNejde ani teraz. :lookaround: |
![]() PeterHumax |
| 20.11.2008, 08:59.59 | |
RE: liveonsat.comu mna ok R^ |
![]() Janci19 |
| 20.11.2008, 13:02.22 | |
Už ideUž to ide. :8) |
![]() PeterHumax |