| 19.11.2008, 21:10.36 | |
Jaký vybrat satelitní přímač s mpeg-4?Předpokládám, že pro sledování stanic ve full HD, je nutnost mít přijímač podporující mpeg-4. Mohli by jste mi doporučit nějaký receiver, který toto splňuje. Je to tak, že při kombinaci LCD s full HD a receiverem pouze s mpeg-2 bych maximální rozlišení TV nevyužil? V jakém horizontu se dá předpokládat přechod většiny stanic na toto rozlišení? |
![]() hurrrikan |
| 19.11.2008, 21:29.13 | |
RE: Jaký vybrat satelitní přímač s mpeg-4?Receiverů více, jukni tady na kapitolu HDTV, je tam spousta testů, třeba si vybereš. Horizont.. to si ještě počkáš :)) |
![]() popopepe |