Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 21:10.36

Jaký vybrat satelitní přímač s mpeg-4?

Předpokládám, že pro sledování stanic ve full HD, je nutnost mít přijímač podporující mpeg-4. Mohli by jste mi doporučit nějaký receiver, který toto splňuje. Je to tak, že při kombinaci LCD s full HD a receiverem pouze s mpeg-2 bych maximální rozlišení TV nevyužil? V jakém horizontu se dá předpokládat přechod většiny stanic na toto rozlišení?
uživatel
hurrrikan
19.11.2008, 21:29.13

RE: Jaký vybrat satelitní přímač s mpeg-4?

Receiverů více, jukni tady na kapitolu HDTV, je tam spousta testů, třeba si vybereš. Horizont.. to si ještě počkáš :))
uživatel
popopepe