| 19.11.2008, 21:20.53 | |
naladění satelitudobrý den, zkompletoval jsem sat. komplet, umístil monoblok Inverto. Na přímo jede Astra 3A (99procent)super, druhou (šilhající) družici nemůžu chytit. Monoblok má dva výstupy...není zapotřebí přepínač? Mám do přijímače vyveden jen jeden kabel (Z fungující Astry 3A) Děkuji za případné odpovědi.přijímač Topfield 6000CR |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 21:27.44 | |
RE: naladění satelituV příjimači si musíš na tu druhou družici nastavit diseqc na B ( nebo na dvojku). |
![]() popopepe |
| 19.11.2008, 21:28.05 | |
RE: naladění satelituPrepínač není zapotreby,monoblok ho obsahuje,len či máš správne umiestnený monoblok a správne zadané DiSEqC 1.0. |
![]() letas |
| 19.11.2008, 21:32.33 | |
re: popopepe, letasještě dodatek: v menu přijímače, jak je ten ukazatel signálu to ukazuje na ASTRA 3A 99procent, na ASTRA 94procent a na ASTRA 2 nula procent. A při skanování to najde programy jen z Astry 3A |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 21:32.37 | |
RE: naladění satelitujak vis,ze mas astru 235e na primo?Resil jsi nastaveni DISEQC? |
![]() Saxon |
| 19.11.2008, 21:38.10 | |
re:saxonna Astře 3A mám Bna Astře (bez čísla) mám Neoznačeno a přitom to ukazuje 94 procent je to nelogické, ale skutečně to ukazuje takové hodnoty síly signálu, jak jsem popsal výše... |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 21:44.58 | |
RE: naladění satelituznovu opakuji prvni otazku!mas A3 na primo/v ohnisku/? |
![]() Saxon |
| 19.11.2008, 21:50.07 | |
re:saxonno já nevím...namontoval jsem parabolu, zajistil elevaci, namontoval monoblok a otáčením azimutu jsem naladil Astru 3A na těch 99procent....v této potici mi to ukázalo kvalitní signál i na Astře (bez čísla). Ve finále to naskenovalo jen tu Astru 3A |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 21:50.23 | |
RE: naladění satelitupokud mu jde A3 na disecs2, tak ji má napřímo za pravý krk pohled za parabolou,A1 vlevo šilhá a zapnout disecs1 |
![]() pierrepetr |
| 19.11.2008, 21:51.38 | |
RE: naladění satelitua1 naladit |
![]() pierrepetr |
| 19.11.2008, 21:51.52 | |
RE: naladění satelituTa ASTRA bez čísla bude asi ASTRA 1 19,2, ASTRA 3 je na 23,5 a astra 2 je úplně jinde, na 28, tu nechytíš. |
![]() popopepe |
| 19.11.2008, 21:59.34 | |
re: popopepeto by odpovídalo (že Astra bez čísla by mohla být na 19,2 stupních) ale proč mi to nenajde programy, když kvalita je 94 procent? |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 22:03.39 | |
RE: naladění satelituZkus ručně proskenovat nějaký transpondér z té "Astry 1", ať víš že nečučíš někam jinam. Např. 12382/H 27500 3/4 - tam by měly být české programy. |
![]() popopepe |
| 19.11.2008, 22:12.55 | |
a ještě perličkana druhém kopletu Topfield 7710 + 2xLNB mám nastaveno:Astra 1 neumožněno Astra 2 (19,2) B Astra 3A (23,6) neumožněno a jedou Astra 2 a 3a bez problémů pokud přepnu na Neumožněno i na Astře 2, tak Astra 2 nejde, ale Astra 3a stále jede :-) |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 22:19.05 | |
RE: naladění satelituAstra 2 nieje 19,2. |
![]() letas |
| 19.11.2008, 22:19.31 | |
RE: naladění satelituto je guláš,nastav to jak jsem psal a je to ,co řešíšA1-19.2 discs1 A2-28.2 A3-23.5discs2 ujasni si co chceš |
![]() pierrepetr |
| 19.11.2008, 22:22.33 | |
re: pierrepetrok...disc1 jako Adisc2 jako B ju? |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 22:23.14 | |
všemjinak dík všem ;) |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 22:54.32 | |
všemAhoj dneska jsem si zakoupil TF 6000CR a uz dve hodiny tady bojuju z naladenim.Vsechno mam tak jak ma bejt,aspon si to myslim delam to poprve. A stale nemuzu nic naladit,pise my to uroven 90% ale kvalita 0.Prosim o radu. |
![]() Wonder |
| 19.11.2008, 22:59.22 | |
re: wonderté úrovně se nevšímej, rozhodující je kvalita signálu a dle tvojí informace je nulová, tudíž nemáš signál z družiceps. musíš tam mít zelený proužek s údaji v procentech (síly signálu) |
![]() žlab |
| 19.11.2008, 23:00.05 | |
RE: naladění satelituChlapi, nechte si to odborně nainstalovat a máte po problémech R^ |
![]() drobeček |
| 19.11.2008, 23:00.37 | |
všempodle ceho jsi nastavil parabolu? |
![]() uai1 |
| 19.11.2008, 23:35.33 | |
Wonderje nutné cpát stejný dotaz do všech vláken? |
![]() pierrepetr |
| 20.11.2008, 18:30.21 | |
RE: naladění satelitutak jsem to konečně naladil, ale byla to fuška...příště si pozvu radši montéra s měřákem a zkušenostmi...v tomhle už šetřit nebudu... |
![]() žlab |
| 20.11.2008, 18:48.17 | |
To wonderA podle čeho jsi tu parabolu ladil??Podle voka?Pokud ti to stále nejde a koukáš na zrnění(v lepším případě na Menu)tak by sis měl někoho pozvat....Třeba si dej inzerát nebo někam zavolej....Pěkný digitální podvečer. |
![]() Kamil_k4 |