Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.11.2008, 12:54.07

Diablo verze 2.2

ASTRA1, 19,2 E -frekv.12344/27500/hor. CANÁL DIGITÁL ok, tak teď už toho je až na mě moc v diable
uživatel
hery
23.11.2008, 12:57.18

RE: Diablo verze 2.2

Tak já ho taky někde najdu v šuplíku, ale kam ho narvu? :8)
uživatel
poky1
23.11.2008, 12:58.15

re:

ano už jsem ráno vyzkoušel i smazal je to v DCW
uživatel
Babui
23.11.2008, 13:01.04

RE: Diablo verze 2.2

dík za info, tak ho necháme zase odpočívat
uživatel
poky1
23.11.2008, 13:04.59

Pro Hery

Potřeboval bych večer s tebou něco prodiskutovat-máš to na SKYPE,taď jedu pryč.Měj se !! :) :) R^
uživatel
zzaner
23.11.2008, 13:09.11

RE: Diablo verze 2.2

A ako si to tam dostal?
uživatel
Pipo
23.11.2008, 13:13.14

@Pipo

stahni si keys bin a blož ho do diabla přes CAS3 a filesystém,CW ON v konfiguraci,už na to koukám od rána, :8) :8) R^
uživatel
hery
23.11.2008, 13:18.09

Diablo verze 2.2

jde na to RTL8,,Tv Oranje,Discovery,TCM,Animál planet,Hallmark atd.
uživatel
hery
23.11.2008, 13:27.41

RE: Diablo verze 2.2

Diablo Keys k dispozícii na AB forum a CSSF... :8)
uživatel
fuzak
23.11.2008, 13:33.47

RE: Diablo verze 2.2

jde na tom TMF???
uživatel
tkan
23.11.2008, 14:04.49

fuzak

Honzo už to jede od půlnoci :laughing: :laughing:
uživatel
misut
23.11.2008, 14:14.05

RE: Diablo verze 2.2

Ide celý Canal Digital?
uživatel
stanioli
23.11.2008, 17:05.23

@misut

Ahojky prosim o radu,kdyz otevru Cas 3=8.6a tak mi to odepise ze mam...old version..je nutne stahnout 8.6b a preinstalovat???Diky :((
uživatel
kos
23.11.2008, 17:16.51

RE: Diablo verze 2.2

Pokud tě to nepustí do programu tak ano.Totéž se stalo i mě,ale nakonec jsem klíče nakopíroval.
uživatel
tkan
23.11.2008, 17:39.12

RE: Diablo verze 2.2

No nastesti me to pustilo,takze OK ,ale ptam se jen co kdyby ..?Na oficialnim webu to stahnuti trva nejak moc dlouho az se to nakonec zastavi a nic to nedela ...Diky :)
uživatel
kos