| 23.11.2008, 12:54.07 | |
Diablo verze 2.2ASTRA1, 19,2 E -frekv.12344/27500/hor. CANÁL DIGITÁL ok, tak teď už toho je až na mě moc v diable |
![]() hery |
| 23.11.2008, 12:57.18 | |
RE: Diablo verze 2.2Tak já ho taky někde najdu v šuplíku, ale kam ho narvu? :8) |
![]() poky1 |
| 23.11.2008, 12:58.15 | |
re:ano už jsem ráno vyzkoušel i smazal je to v DCW |
![]() Babui |
| 23.11.2008, 13:01.04 | |
RE: Diablo verze 2.2dík za info, tak ho necháme zase odpočívat |
![]() poky1 |
| 23.11.2008, 13:04.59 | |
Pro HeryPotřeboval bych večer s tebou něco prodiskutovat-máš to na SKYPE,taď jedu pryč.Měj se !! :) :) R^ |
![]() zzaner |
| 23.11.2008, 13:09.11 | |
RE: Diablo verze 2.2A ako si to tam dostal? |
![]() Pipo |
| 23.11.2008, 13:13.14 | |
@Pipostahni si keys bin a blož ho do diabla přes CAS3 a filesystém,CW ON v konfiguraci,už na to koukám od rána, :8) :8) R^ |
![]() hery |
| 23.11.2008, 13:18.09 | |
Diablo verze 2.2jde na to RTL8,,Tv Oranje,Discovery,TCM,Animál planet,Hallmark atd. |
![]() hery |
| 23.11.2008, 13:27.41 | |
RE: Diablo verze 2.2Diablo Keys k dispozícii na AB forum a CSSF... :8) |
![]() fuzak |
| 23.11.2008, 13:33.47 | |
RE: Diablo verze 2.2jde na tom TMF??? |
![]() tkan |
| 23.11.2008, 14:04.49 | |
fuzakHonzo už to jede od půlnoci :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 23.11.2008, 14:14.05 | |
RE: Diablo verze 2.2Ide celý Canal Digital? |
![]() stanioli |
| 23.11.2008, 17:05.23 | |
@misutAhojky prosim o radu,kdyz otevru Cas 3=8.6a tak mi to odepise ze mam...old version..je nutne stahnout 8.6b a preinstalovat???Diky :(( |
![]() kos |
| 23.11.2008, 17:16.51 | |
RE: Diablo verze 2.2Pokud tě to nepustí do programu tak ano.Totéž se stalo i mě,ale nakonec jsem klíče nakopíroval. |
![]() tkan |
| 23.11.2008, 17:39.12 | |
RE: Diablo verze 2.2No nastesti me to pustilo,takze OK ,ale ptam se jen co kdyby ..?Na oficialnim webu to stahnuti trva nejak moc dlouho az se to nakonec zastavi a nic to nedela ...Diky :) |
![]() kos |