Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.11.2008, 12:53.38

koniec Polsatu v N2

ponukam malinky prehlad kanalov Polsat dostupnych uz len v nagre 3:

3.10.2008
- E! Polska
- Discovery
- Fox Life
- Zone Europa
- Cinemax

29.10.2008
- HBO Comedy
- Cinemax 2

30.10.2008
- HBO 2

31.10.2008
- HBO

17.11.2008
- Kino Polska

18.11.2008
- ESPN
- TV 1000

19.11.2008
- BBC CBeebies
- BBC Entertainment
- BBC Knowledge
- BBC Lifestyle
- Wedding TV

20.11.2008
AXN Sci-Fi
AXN Crime
Zone Reality
Zone Club
Jetix Play
Extreme

nagru 3 nezvlada uz ani ďábliček oukejíček. ale napriek tomu cb21 pravidelne objíždejíci sve zamestnance ma nagru 3 hacklou a kouka dal
uživatel
Vlado Fogo
23.11.2008, 12:55.59

RE: koniec Polsatu v N2

info dobrý, konec na .íču, ale to je u tebe běžný, Na oukejíčku nám jde toho až moc, Polsat nikoho nemrzí :)))
uživatel
poky1
23.11.2008, 13:06.35

RE: koniec Polsatu v N2

no osobne davam prednost niecomu zrozumitelnejsiemu a to polstina s balikom pre mna je.. tych severanov co nevim ci vypravaju alebo sa dusia nejak 2x nemusim :)))
inak teste sa este vam komercaci pustia na dablicku tento paket: Tele Columbus v conaxe na 9E a pak maju arzenal zbrani vycerpany ..
uživatel
Vlado Fogo
23.11.2008, 13:11.59

@VF

Vidím, že je na čase začít pomalu přemýšlet, jak pod mgcamdem zprovoznit share N3 karet + funkční EMM přes newcs. Momentálně tak jde vyřešit pouze Polsat, na D+ a Cabo pod N3 včetně EMM jedině přes Evocamd.
uživatel
D2MAC
23.11.2008, 13:12.21

RE: koniec Polsatu v N2

nahodou i pro mne byl Polsat lepsi ...jim rozumim .ale to je vec nazoru .. ;)
uživatel
kos
23.11.2008, 13:17.06

RE: koniec Polsatu v N2

tak si kup kartu od POLSATU www.Hollex.pl
uživatel
miku
23.11.2008, 13:23.13

RE: koniec Polsatu v N2

dik
uživatel
kos
23.11.2008, 13:31.26

@D2MAC

jj, polsat chodi na newcs 1.31 a vyssom zial ako pises tak bez emm, dokonca je niekedy problem s emm-kami na bskyb kartu .. mozno tym ako tam pridali web funkciu EMM update sprckali tu klasicku
uživatel
Vlado Fogo
23.11.2008, 13:50.31

RE: koniec Polsatu v N2

je to určitě důvod k oslavě. především vezmou-li se v úvahu nízké dorozumívací schopnosti většiny zdejších emulantů, tak myslím že ta šišlavá skoročeština i tak bude leckomu chybět
R^
uživatel
vortimond
23.11.2008, 14:43.49

RE: koniec Polsatu v N2

Spíše než k oslavě je to důvod k zamyšlení.
BTW, polštinu mám milionkrát raději než odpornou pražštinu (kterej, zelenej, vokno, ženy byli, muži byly...) ze které je mi na blití. ;P
Stejně, když se tu člověk na severu Moravy chce podívat na aktuální předpověď počasí, aby si zapnul katowickou televizi na 60. kanále...
uživatel
D2MAC
23.11.2008, 14:52.37

RE: koniec Polsatu v N2

a v jižních Čechách musíš na ORF, tam to aspoň trefují přesně, už jsem poslední dobou několikrát napsal, že nechápu tu jeho zášť či závist
uživatel
poky1
23.11.2008, 14:58.40

RE: koniec Polsatu v N2

Polsat na Ostravsku bude chybět.Polština je tady druhý rodný jazyk.
uživatel
jirc
23.11.2008, 16:00.09

RE: koniec Polsatu v N2

@D2MAC: měl jsem tě za moudřejšího, navíc nepřesně popisuješ hovorovou pražskou řeč.
uživatel
knawi
23.11.2008, 16:10.50

@knawi

"měl jsem tě za moudřejšího" - to je tvůj problém, ne můj.

"navíc nepřesně popisuješ hovorovou pražskou řeč" - není nic snazšího než mě opravit a dokázat, že to tak není...takže?
uživatel
D2MAC
23.11.2008, 16:23.34

RE: koniec Polsatu v N2

Ale chlapci,to jste družstevníci?!Všechna nářečí mohou míti svá kouzla.Zaslechnuto v MHD: "Hele(nevhodné slovo) krávo,netlač se na mne"!..."Odkuř cype".
uživatel
hdpe
23.11.2008, 16:29.56

RE: koniec Polsatu v N2

Nevím jak rozeznáš "i" a "y" v hovoru. A pokud myslíš na písemnou formu, tyto hrubé chyby se dělají ve všech krajích, příčiny jsou jiné, než část země, ve které žiješ.
Stejně, možná důvodná, nevraživost (mírně řečeno) k Pražákům není způsobena řečí, zase je to jenom zástupné. Samozřejmě, můj omyl týkající se tvoji moudrosti, je můj omyl. Budiž mi útěchou, že ještě zmoudříš.
uživatel
knawi
23.11.2008, 16:44.35

D2MAC

Ak by si mal záujem o zápisy typu betad cfg , cardserver cfg,cardspider cfg, cwshare cfg , resolv conf. a podobne tak nieje problém. evocamd zdieľanie som ešte neskúšal. Snáď by sa tam niečo našlo.
uživatel
oneeeee
23.11.2008, 16:45.25

@knawi

V případě podobně znělých samohlásek myslím samozřejmě písemnou formu projevu. Jistě, nic není černé ani bílé, ale podle toho, co vidím na VŠB nebo OU, jak si čtu některé protokoly z měření/seminárky, drtivá většina lidí dělajících chyby v libovolném prohazování i/y není z Moravy. A i v ústním projevu je to znát.

Asi před 15 lety (tehdy jsem měl 8/9 let) jsem v jedné křížovce v nejmenovaném časopise s pražskou redakcí narazil na neřešitelný problém. Pták na 6 písmen, první tři byly ROR, další tři byly do kříže s tajenkou nebo nějakými špeky, které nešly určit. Každého napadne rorýs, ale ten je jen na 5... Strávil jsem několik hodin hledáním neznámých exotických ptáků, popř. uvažováním nad tím, že v křížovce je chyba...až pak mi to došlo.
Slovo, co tam přišlo napsat, bylo ROREJS !!!
Od té doby neluštím a když něco podobně hnusného slyším nebo vidím, dělá se mi zle.
Dobře, možná jsem urazil Pražáky, ale tahle prasomluva určitě musí mít původ někde v Čechách, nedovedu si představit, že by Moravák odkudkoliv dokázal vyplodit takovou příšernost a ani jsem zde nikoho takto mluvit/psát neslyšel.
Jinak, jsem ještě mladý, tak se toho zmoudření možná dožiju. ;)
uživatel
D2MAC
23.11.2008, 17:01.38

@oneeeee

Není třeba, díky, problém je jen a pouze v binárce mgcamdu.
Jedna z mála nevýhod mgcamdu oproti např. newcamdu nebo camdu3 je, že nemá map.list, kde by se dali měnit nagra provideři.
Replace.list u nagry sice dokáže upravit CaID, ale jako providera nebere např. 004901, ale 000000, a to se nastavením konfiguračních souborů nedá nijak změnit. Dá se to pouze obejít použitím jiného klienta nebo mgcamdu, ale v newcs se musí použít radegast server, čímž mgcamd jako klient přijde o možnost zasílání EMM.
Jediné Polsat N3 karty fungují včetně EMM čistě pod mgcamd+newcs, protože tyto nové karty si neponechaly starý ident 007001/007101, ale mají nový 000000/000001 a změnu CaID z 1803 na 1801 zvládne replace.list.
uživatel
D2MAC
23.11.2008, 17:03.26

@D2MAC

Docela roztomilá příhoda, rorejs... máš pravdu: říkat(říkat!!) rorýs bych měl za afektovanost, inu narodil jsem se v Praze.
Co do chyb v psaní znělých samohlásek, jsem si ale jist,že nemají tak vyhraněnou krajovou souvislost. Ano, na př.
Brňáci i v ústním projevu vyslovují znělé samohlásky zněle, bohužel všechny měkce.
A zmínky o tvojí moudrosti mě promiň, vím, že jsi chytrej (!) až, až.
uživatel
knawi
23.11.2008, 17:37.20

@D2MAC,@poky1

hm...tak na to co umíš jsi mě překvapil R^
před 20 a více lety jsme se na počasí museli dívat jenom na vídeň (ORF) a to ještě bez zvuku (secam)abychom věděli zda na nás nespadnou trakaře, protože v Praze pořád svítilo rudé sluníčko :laughing: :laughing:
uživatel
Babui
23.11.2008, 20:13.28

knawi/co jako brnáci?

Kemo, my tady máme brněnské hantec jestli si to nezgóml.
Neval tady nějaký kříví šméčka jo.
Jinak nic ve zlym. :))
uživatel
kalanagg
24.11.2008, 08:59.54

kalanagg

žádný šmé, zdravím tebe i Brno :)))
uživatel
knawi