| 23.11.2008, 12:53.38 | |
koniec Polsatu v N2ponukam malinky prehlad kanalov Polsat dostupnych uz len v nagre 3:3.10.2008 - E! Polska - Discovery - Fox Life - Zone Europa - Cinemax 29.10.2008 - HBO Comedy - Cinemax 2 30.10.2008 - HBO 2 31.10.2008 - HBO 17.11.2008 - Kino Polska 18.11.2008 - ESPN - TV 1000 19.11.2008 - BBC CBeebies - BBC Entertainment - BBC Knowledge - BBC Lifestyle - Wedding TV 20.11.2008 AXN Sci-Fi AXN Crime Zone Reality Zone Club Jetix Play Extreme nagru 3 nezvlada uz ani ďábliček oukejíček. ale napriek tomu cb21 pravidelne objíždejíci sve zamestnance ma nagru 3 hacklou a kouka dal |
![]() Vlado Fogo |
| 23.11.2008, 12:55.59 | |
RE: koniec Polsatu v N2info dobrý, konec na .íču, ale to je u tebe běžný, Na oukejíčku nám jde toho až moc, Polsat nikoho nemrzí :))) |
![]() poky1 |
| 23.11.2008, 13:06.35 | |
RE: koniec Polsatu v N2no osobne davam prednost niecomu zrozumitelnejsiemu a to polstina s balikom pre mna je.. tych severanov co nevim ci vypravaju alebo sa dusia nejak 2x nemusim :)))inak teste sa este vam komercaci pustia na dablicku tento paket: Tele Columbus v conaxe na 9E a pak maju arzenal zbrani vycerpany .. |
![]() Vlado Fogo |
| 23.11.2008, 13:11.59 | |
@VFVidím, že je na čase začít pomalu přemýšlet, jak pod mgcamdem zprovoznit share N3 karet + funkční EMM přes newcs. Momentálně tak jde vyřešit pouze Polsat, na D+ a Cabo pod N3 včetně EMM jedině přes Evocamd. |
![]() D2MAC |
| 23.11.2008, 13:12.21 | |
RE: koniec Polsatu v N2nahodou i pro mne byl Polsat lepsi ...jim rozumim .ale to je vec nazoru .. ;) |
![]() kos |
| 23.11.2008, 13:17.06 | |
RE: koniec Polsatu v N2tak si kup kartu od POLSATU www.Hollex.pl |
![]() miku |
| 23.11.2008, 13:23.13 | |
RE: koniec Polsatu v N2dik |
![]() kos |
| 23.11.2008, 13:31.26 | |
@D2MACjj, polsat chodi na newcs 1.31 a vyssom zial ako pises tak bez emm, dokonca je niekedy problem s emm-kami na bskyb kartu .. mozno tym ako tam pridali web funkciu EMM update sprckali tu klasicku |
![]() Vlado Fogo |
| 23.11.2008, 13:50.31 | |
RE: koniec Polsatu v N2je to určitě důvod k oslavě. především vezmou-li se v úvahu nízké dorozumívací schopnosti většiny zdejších emulantů, tak myslím že ta šišlavá skoročeština i tak bude leckomu chybětR^ |
![]() vortimond |
| 23.11.2008, 14:43.49 | |
RE: koniec Polsatu v N2Spíše než k oslavě je to důvod k zamyšlení.BTW, polštinu mám milionkrát raději než odpornou pražštinu (kterej, zelenej, vokno, ženy byli, muži byly...) ze které je mi na blití. ;P Stejně, když se tu člověk na severu Moravy chce podívat na aktuální předpověď počasí, aby si zapnul katowickou televizi na 60. kanále... |
![]() D2MAC |
| 23.11.2008, 14:52.37 | |
RE: koniec Polsatu v N2a v jižních Čechách musíš na ORF, tam to aspoň trefují přesně, už jsem poslední dobou několikrát napsal, že nechápu tu jeho zášť či závist |
![]() poky1 |
| 23.11.2008, 14:58.40 | |
RE: koniec Polsatu v N2Polsat na Ostravsku bude chybět.Polština je tady druhý rodný jazyk. |
![]() jirc |
| 23.11.2008, 16:00.09 | |
RE: koniec Polsatu v N2@D2MAC: měl jsem tě za moudřejšího, navíc nepřesně popisuješ hovorovou pražskou řeč. |
![]() knawi |
| 23.11.2008, 16:10.50 | |
@knawi"měl jsem tě za moudřejšího" - to je tvůj problém, ne můj."navíc nepřesně popisuješ hovorovou pražskou řeč" - není nic snazšího než mě opravit a dokázat, že to tak není...takže? |
![]() D2MAC |
| 23.11.2008, 16:23.34 | |
RE: koniec Polsatu v N2Ale chlapci,to jste družstevníci?!Všechna nářečí mohou míti svá kouzla.Zaslechnuto v MHD: "Hele(nevhodné slovo) krávo,netlač se na mne"!..."Odkuř cype". |
![]() hdpe |
| 23.11.2008, 16:29.56 | |
RE: koniec Polsatu v N2Nevím jak rozeznáš "i" a "y" v hovoru. A pokud myslíš na písemnou formu, tyto hrubé chyby se dělají ve všech krajích, příčiny jsou jiné, než část země, ve které žiješ.Stejně, možná důvodná, nevraživost (mírně řečeno) k Pražákům není způsobena řečí, zase je to jenom zástupné. Samozřejmě, můj omyl týkající se tvoji moudrosti, je můj omyl. Budiž mi útěchou, že ještě zmoudříš. |
![]() knawi |
| 23.11.2008, 16:44.35 | |
D2MACAk by si mal záujem o zápisy typu betad cfg , cardserver cfg,cardspider cfg, cwshare cfg , resolv conf. a podobne tak nieje problém. evocamd zdieľanie som ešte neskúšal. Snáď by sa tam niečo našlo. |
![]() oneeeee |
| 23.11.2008, 16:45.25 | |
@knawiV případě podobně znělých samohlásek myslím samozřejmě písemnou formu projevu. Jistě, nic není černé ani bílé, ale podle toho, co vidím na VŠB nebo OU, jak si čtu některé protokoly z měření/seminárky, drtivá většina lidí dělajících chyby v libovolném prohazování i/y není z Moravy. A i v ústním projevu je to znát.Asi před 15 lety (tehdy jsem měl 8/9 let) jsem v jedné křížovce v nejmenovaném časopise s pražskou redakcí narazil na neřešitelný problém. Pták na 6 písmen, první tři byly ROR, další tři byly do kříže s tajenkou nebo nějakými špeky, které nešly určit. Každého napadne rorýs, ale ten je jen na 5... Strávil jsem několik hodin hledáním neznámých exotických ptáků, popř. uvažováním nad tím, že v křížovce je chyba...až pak mi to došlo. Slovo, co tam přišlo napsat, bylo ROREJS !!! Od té doby neluštím a když něco podobně hnusného slyším nebo vidím, dělá se mi zle. Dobře, možná jsem urazil Pražáky, ale tahle prasomluva určitě musí mít původ někde v Čechách, nedovedu si představit, že by Moravák odkudkoliv dokázal vyplodit takovou příšernost a ani jsem zde nikoho takto mluvit/psát neslyšel. Jinak, jsem ještě mladý, tak se toho zmoudření možná dožiju. ;) |
![]() D2MAC |
| 23.11.2008, 17:01.38 | |
@oneeeeeNení třeba, díky, problém je jen a pouze v binárce mgcamdu.Jedna z mála nevýhod mgcamdu oproti např. newcamdu nebo camdu3 je, že nemá map.list, kde by se dali měnit nagra provideři. Replace.list u nagry sice dokáže upravit CaID, ale jako providera nebere např. 004901, ale 000000, a to se nastavením konfiguračních souborů nedá nijak změnit. Dá se to pouze obejít použitím jiného klienta nebo mgcamdu, ale v newcs se musí použít radegast server, čímž mgcamd jako klient přijde o možnost zasílání EMM. Jediné Polsat N3 karty fungují včetně EMM čistě pod mgcamd+newcs, protože tyto nové karty si neponechaly starý ident 007001/007101, ale mají nový 000000/000001 a změnu CaID z 1803 na 1801 zvládne replace.list. |
![]() D2MAC |
| 23.11.2008, 17:03.26 | |
@D2MACDocela roztomilá příhoda, rorejs... máš pravdu: říkat(říkat!!) rorýs bych měl za afektovanost, inu narodil jsem se v Praze.Co do chyb v psaní znělých samohlásek, jsem si ale jist,že nemají tak vyhraněnou krajovou souvislost. Ano, na př. Brňáci i v ústním projevu vyslovují znělé samohlásky zněle, bohužel všechny měkce. A zmínky o tvojí moudrosti mě promiň, vím, že jsi chytrej (!) až, až. |
![]() knawi |
| 23.11.2008, 17:37.20 | |
@D2MAC,@poky1hm...tak na to co umíš jsi mě překvapil R^před 20 a více lety jsme se na počasí museli dívat jenom na vídeň (ORF) a to ještě bez zvuku (secam)abychom věděli zda na nás nespadnou trakaře, protože v Praze pořád svítilo rudé sluníčko :laughing: :laughing: |
![]() Babui |
| 23.11.2008, 20:13.28 | |
knawi/co jako brnáci?Kemo, my tady máme brněnské hantec jestli si to nezgóml.Neval tady nějaký kříví šméčka jo. Jinak nic ve zlym. :)) |
![]() kalanagg |
| 24.11.2008, 08:59.54 | |
kalanaggžádný šmé, zdravím tebe i Brno :))) |
![]() knawi |