| 23.11.2008, 12:51.55 | |
Sat.přijímač HDPoraďte, jaký sat. přijímač koupit pro příjem HD programů v ceně do 8 000,- Kč /možnost EMU /. Děkuji. |
![]() dudlik |
| 23.11.2008, 13:02.27 | |
Re HD sat.Mám asi 4 měsíce Vantage 6000S. Tehdy cca 10 tis., dnes kolem 8 tis. Jsem s ním velice spokojen. Ceny v Německu jsou samozřejmě o dost nižší. |
![]() honza sr |
| 23.11.2008, 14:17.05 | |
RE: Sat.přijímač HDJe mnoho možností, já mám Ferguson HF8900 HD, nemá chybu |
![]() lopro |
| 23.11.2008, 18:32.01 | |
RE: Sat.přijímač HDNo Romane Tobě snad už šel synáček spát i s Lenkou? :laughing: :laughing:No koukám, že jsi spokojený, trochu mi ta 8900 chybí, vyšel ti nový soft, víš to? http://laki.dvhk.pl/download/files/pliki.php z flešky si smaž ten původní, tedy pokud nebude stejný a nahraj a napiš co je nového R^ |
![]() Babui |
| 23.11.2008, 21:49.59 | |
To Babuijj, díky za info, jdu to tam nakopat. |
![]() lopro |
| 23.11.2008, 22:53.46 | |
to loprodobrý budu čekat na výsledek tvých testů na HF8800 zatím nic nového |
![]() Babui |
| 24.11.2008, 13:30.21 | |
Sat.přijímač HDTak ktery model nakonec doporucite?Co Vantage HD1100S za 6500Kc ??? |
![]() petrprv |