Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.11.2008, 12:51.55

Sat.přijímač HD

Poraďte, jaký sat. přijímač koupit pro příjem HD programů v ceně do 8 000,- Kč /možnost EMU /. Děkuji.
uživatel
dudlik
23.11.2008, 13:02.27

Re HD sat.

Mám asi 4 měsíce Vantage 6000S. Tehdy cca 10 tis., dnes kolem 8 tis. Jsem s ním velice spokojen. Ceny v Německu jsou samozřejmě o dost nižší.
uživatel
honza sr
23.11.2008, 14:17.05

RE: Sat.přijímač HD

Je mnoho možností, já mám Ferguson HF8900 HD, nemá chybu
uživatel
lopro
23.11.2008, 18:32.01

RE: Sat.přijímač HD

No Romane Tobě snad už šel synáček spát i s Lenkou? :laughing: :laughing:
No koukám, že jsi spokojený, trochu mi ta 8900 chybí, vyšel ti nový soft, víš to?
http://laki.dvhk.pl/download/files/pliki.php
z flešky si smaž ten původní, tedy pokud nebude stejný a nahraj a napiš co je nového R^
uživatel
Babui
23.11.2008, 21:49.59

To Babui

jj, díky za info, jdu to tam nakopat.
uživatel
lopro
23.11.2008, 22:53.46

to lopro

dobrý budu čekat na výsledek tvých testů na HF8800 zatím nic nového
uživatel
Babui
24.11.2008, 13:30.21

Sat.přijímač HD

Tak ktery model nakonec doporucite?
Co Vantage HD1100S za 6500Kc ???
uživatel
petrprv