| 06.04.2009, 14:01.45 | |
SkylinkNemá niekto info o termíne najbližšieho rozšírenia Skylink ponuky ? |
![]() PeterHumax |
| 06.04.2009, 14:05.19 | |
RE: Skylinkv máji žecraj a bude aj animal planet R^ |
![]() Jupi |
| 06.04.2009, 14:05.54 | |
RE:..MGM HD v maji |
![]() alfasex |
| 06.04.2009, 14:10.40 | |
skylinkno ideální by byl sport1 HD a sport2 HD.Ale to bude snad někdy u CS LINKU.Ovšem NE HD!!! |
![]() garrrry |
| 06.04.2009, 14:11.31 | |
RE: Skylinkkveten MGM HD, zari CT HD. R^ |
![]() image |
| 06.04.2009, 14:20.16 | |
RE: Skylinkno a gitalka furt nič já čakám na ten sport1,2 a budem spokojný R^ |
![]() Jupi |
| 06.04.2009, 14:48.31 | |
RE: SkylinkTen sport 1 + 2 R^ to by bolo ono R^ |
![]() igor222 |
| 06.04.2009, 18:22.25 | |
časem budei Spotr1 R^u Cslinku. |
![]() jackino |
| 06.04.2009, 18:23.19 | |
jackinoakorát, že nikdo neví kdy. |
![]() Chercheur |
| 06.04.2009, 18:32.50 | |
ChercheurUž by se měli nějak vyjádřit,hlavně že slibovaly v letáku kolem vánoc že Sport1 zařadí v co nejbližší době a pořád nic a to už jsou velikonoce. |
![]() jackino |
| 06.04.2009, 18:57.08 | |
RE: SkylinkMagyar 1 (MTV1), Magyar 2 (MTV2), Duna TV, TV2, RTL Klub. |
![]() shiraz |
| 06.04.2009, 19:00.18 | |
jackinoNo právě, kolem 10. března jsem se dozvěděl, že o programech jednají, ale informace nemají. Je už to poněkud trapné. |
![]() Chercheur |