| 06.04.2009, 14:22.59 | |
TechnisatPořídil jsem si technisat na hdtv. dopo objednal hdtv baliček. došlo mi že je aktivovany. po vložení modulu hlaška iniciace modulu ve slotu a ted už 2 hodky hlaška že je to kodované. co s tim? |
![]() sajfa |
| 06.04.2009, 14:47.10 | |
re.pohrej si stím mě to nechtělo také naskočit v crypto,dal jsem kartu do čtečky po chvili naskočily programy a pak už vše fungovalo jak ve čtečce tak v cryptow a i v diablu |
![]() vaclavbrno |
| 06.04.2009, 15:03.27 | |
Nějaknechápu do jaké čtečky v Technisatu to má dát?A co funguje v té čtečce snad ne CW? |
![]() hobo |
| 06.04.2009, 17:07.53 | |
TechnisatPředpokládám že jsi použil modul CIcryptow. popřípadě diablo, kartu musíš vložit do modulu čipem nahoru! |
![]() MONY |
| 06.04.2009, 17:14.30 | |
RE: Technisatjo už mi někdo poradil, že je možné že spolu ta karta a modul nemluví. jdu zitra do obchodu to odskoušet |
![]() sajfa |
| 06.04.2009, 17:17.24 | |
Jakýje to modul? |
![]() hobo |
| 06.04.2009, 17:21.02 | |
RE: Technisatjo irdeto |
![]() sajfa |
| 06.04.2009, 17:39.16 | |
Zkustam modul Technisat a musí to makat.Zápisy na kartě jsou?Nebo nechat zapnuté na CT1 třeba dvě hodiny nebo i déle. |
![]() hobo |
| 06.04.2009, 18:02.31 | |
RE: Technisatporad mi to piše že oba sloty jsou prazdny ikdyž dam modul je |
![]() sajfa |
| 06.04.2009, 18:04.13 | |
RE: Technisathttp://www.omko.cz/?kod=COMMCRSCM&uid=5cf4d647e309b2d9&lg=cz tenhle k tomu mám |
![]() sajfa |
| 06.04.2009, 18:17.29 | |
RE: TechnisatA máš navoleno v menu v čem máš kartu nabo modul ? |
![]() CES |
| 06.04.2009, 19:16.11 | |
Někdejsem četl,že zrovna tento modul a tento přijímač má jak kdy problém se spoluprácí.Ale ten Technisat bude tutovej.Jakej už by měl být v tomto přijímači bez problému? |
![]() hobo |