Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 14:22.59

Technisat

Pořídil jsem si technisat na hdtv. dopo objednal hdtv baliček. došlo mi že je aktivovany. po vložení modulu hlaška iniciace modulu ve slotu a ted už 2 hodky hlaška že je to kodované. co s tim?
uživatel
sajfa
06.04.2009, 14:47.10

re.

pohrej si stím mě to nechtělo také naskočit v crypto,dal jsem kartu do čtečky po chvili naskočily programy a pak už vše fungovalo jak ve čtečce tak v cryptow a i v diablu
uživatel
vaclavbrno
06.04.2009, 15:03.27

Nějak

nechápu do jaké čtečky v Technisatu to má dát?A co funguje v té čtečce snad ne CW?
uživatel
hobo
06.04.2009, 17:07.53

Technisat

Předpokládám že jsi použil modul CIcryptow. popřípadě diablo, kartu musíš vložit do modulu čipem nahoru!
uživatel
MONY
06.04.2009, 17:14.30

RE: Technisat

jo už mi někdo poradil, že je možné že spolu ta karta a modul nemluví. jdu zitra do obchodu to odskoušet
uživatel
sajfa
06.04.2009, 17:17.24

Jaký

je to modul?
uživatel
hobo
06.04.2009, 17:21.02

RE: Technisat

jo irdeto
uživatel
sajfa
06.04.2009, 17:39.16

Zkus

tam modul Technisat a musí to makat.Zápisy na kartě jsou?Nebo nechat zapnuté na CT1 třeba dvě hodiny nebo i déle.
uživatel
hobo
06.04.2009, 18:02.31

RE: Technisat

porad mi to piše že oba sloty jsou prazdny ikdyž dam modul je
uživatel
sajfa
06.04.2009, 18:04.13

RE: Technisat

http://www.omko.cz/?kod=COMMCRSCM&uid=5cf4d647e309b2d9&lg=cz tenhle k tomu mám
uživatel
sajfa
06.04.2009, 18:17.29

RE: Technisat

A máš navoleno v menu v čem máš kartu nabo modul ?
uživatel
CES
06.04.2009, 19:16.11

Někde

jsem četl,že zrovna tento modul a tento přijímač má jak kdy problém se spoluprácí.Ale ten Technisat bude tutovej.Jakej už by měl být v tomto přijímači bez problému?
uživatel
hobo