Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 15:41.44

Dreambox 500

Prosim vas vyraba sa este alebo su v predaji iba klony?Alebo poradte nieco podobne.
uživatel
jukon
06.04.2009, 16:49.00

RE: Dreambox 500

DM 500 uz asi jen klony Dm 500+ snad jeste v origo sehnat jde.
uživatel
chocholos
06.04.2009, 16:49.18

RE: Dreambox 500

Třeba ip box 200.. Je podobný a taky levný. ;-)
uživatel
TRE
06.04.2009, 18:06.51

jestli chceš originál...

můžeš mít levně nyní odstavený. Chodí stoprocentně. Dával jsem mému kamarádovi AB IP box 9000 HD.
Dreama chce prodat. Když mi dáš e-mail, můžeš se s ním domluvit...
uživatel
bob.r
06.04.2009, 21:00.30

Dreambox 500

ja mam doma dva klony a aj inetbox 300 funguju super... ja by som nekupoval ip box
uživatel
bonjovi2
07.04.2009, 09:32.56

RE: Dreambox 500

Bonjovi2:hoj,měl jsi vůbec IP box 200 a výše v rukách?a i ten obraz je trošku lepší...a nebavím se o mech.provedení třeba i dálk.ovladače
uživatel
jurasek1
07.04.2009, 13:18.40

jurasek1

Ahoj 500 nema jen jeden typ d. ovladce. :8) Ten puvodni cerny je velice zdarily.Lukas
uživatel
lak