| 06.04.2009, 15:41.44 | |
Dreambox 500Prosim vas vyraba sa este alebo su v predaji iba klony?Alebo poradte nieco podobne. |
![]() jukon |
| 06.04.2009, 16:49.00 | |
RE: Dreambox 500DM 500 uz asi jen klony Dm 500+ snad jeste v origo sehnat jde. |
![]() chocholos |
| 06.04.2009, 16:49.18 | |
RE: Dreambox 500Třeba ip box 200.. Je podobný a taky levný. ;-) |
![]() TRE |
| 06.04.2009, 18:06.51 | |
jestli chceš originál...můžeš mít levně nyní odstavený. Chodí stoprocentně. Dával jsem mému kamarádovi AB IP box 9000 HD.Dreama chce prodat. Když mi dáš e-mail, můžeš se s ním domluvit... |
![]() bob.r |
| 06.04.2009, 21:00.30 | |
Dreambox 500ja mam doma dva klony a aj inetbox 300 funguju super... ja by som nekupoval ip box |
![]() bonjovi2 |
| 07.04.2009, 09:32.56 | |
RE: Dreambox 500Bonjovi2:hoj,měl jsi vůbec IP box 200 a výše v rukách?a i ten obraz je trošku lepší...a nebavím se o mech.provedení třeba i dálk.ovladače |
![]() jurasek1 |
| 07.04.2009, 13:18.40 | |
jurasek1Ahoj 500 nema jen jeden typ d. ovladce. :8) Ten puvodni cerny je velice zdarily.Lukas |
![]() lak |