| 06.04.2009, 16:01.38 | |
golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWDobrý den, mám zařízení golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed...mám ho už rok se SW:GI-TS870_CI_X-10Dec2007.bin ,nebyl nikdy žádný problém...až poslední dva dny se mi sami přepisují poslední dva řádky kódů...četl jsem že bych měl předělat SW..tak se chci zeptat, jestli by mi někdo neporadil z vlastní zkušenosti jakou verzi SW tam mám dát?...a ještě bych se chtěl zeptat,jestli ,když předělám SW za jiný,jestli se mi smažou TV stanice a budu je muset znovu naladit? a jestli se mi změní jazyk v celém přístroji((mám tam teď češtinu))? |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 16:25.42 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWNahraj 19 dec.2008.Nahrat z flash vse zustane stejne R^ |
![]() tazi |
| 06.04.2009, 17:11.12 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWa máš s 19 dec.2008 zkušenosti ?...nebudeto už přehazovat kódy? |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 17:30.51 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWbude zatím automaticky a dobře jak potom nikdo neví, pokud chceš mít jistotu nahraj tam FW19Jul2007 chodí bez AU - tzn nepřepisuje kódy a navíc je u něj ještě funkční SECA |
![]() kapax |
| 06.04.2009, 17:34.43 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWMůžeš tam zkusit i tento sw.GI-TS870_CI_X-24Mar2009.bin ten umí AU zatím a DVB titulky pak by nebyl špatný ten to Sw.GI-TS870_CI_X-7Aug2008.bin ten je nepřepisuje aspoň mě ne.Mám je odzkoušený zatím zádný problém.Zkus to. R^ |
![]() Mihajl |
| 06.04.2009, 17:53.05 | |
@Kapaxzdravím, kolikrát jsi se setkal že u 8700 se začal rozpadat obraz při využití tuneru pro příjem DVB-S? Co tam měnil Zorbas si nechám pro sebe, nebo Ti to v případě zájmu pošlu jako SZ na cssf.u mě v dost krátkém časovém úseku odešli 2 skoro 4letý |
![]() poky1 |
| 06.04.2009, 18:29.02 | |
RE: @Kapaxs tím obrazem jsem se nesetkal ani jednou... |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 18:30.48 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWtak jo kluci chci se ještě zeptat:: u všech těch SW co jste mi poradili...když jeden z nich nahraju ...zůstanou mi tam kanály a všechno moje nastavení ??nebo to všechno budu muset znovu nastavovat :-/ |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 18:33.42 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWudělej si zálohu a máš po starostech, ale zůstává to, pořád se držím hesla, po flešnutí to pošlu do továrního resetu a pleknu tam zálohu a jde to |
![]() poky1 |
| 06.04.2009, 18:51.10 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWjooa ještě bych se chtěl zeptat ...jak má udělat tu zálohu ? dělám to poprvé a nic takové jsem v manuálu od : golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed nenašel :-/ |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 18:56.02 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWzaregistruj se a stahujhttp://sat-gi.mafro.info/index.php?PHPSESSID=6afohm1h4018lcne7ptdeq0kc6&direction=0&order=&directory=Manu%E1ly%20a%20N%E1vody |
![]() poky1 |
| 06.04.2009, 18:58.22 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWa taky je to možné i na flešku (než přes managera), ale nečetl jsem vlákno celé, tak nevím co máš za soft |
![]() poky1 |
| 06.04.2009, 19:03.40 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWno mám tam soft :: GI-TS870_CI_X-10Dec2007.bin...takže mám tam napojit flašku a co mám udělat dal, aby se udělala ta záloha?SRY jsem na to uplné dřevo :( |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 20:27.28 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWvraž tam "flašku" vyjede ti menu první položka nahrání fw settingu do stb druhá pro uložení settingu a key na f nebo menu, nastaveni sys, a někde dole položka nahrání software - teď nevím jak je to přesně, nemám u sebe přijímač. Pro sichr si nejdřív na f nahraj fw který pak budeš nahrávat do stb (oznámí nalezení fw a dá ti vybrat co má dělat) |
![]() kapax |
| 06.04.2009, 20:28.14 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWfw musí být v root |
![]() kapax |
| 06.04.2009, 20:32.46 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWjj dikec ..jak musí být fw v root?..to znamená co ? |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 20:38.36 | |
@kapaxNejsem si jistý jestli mu u softu z 2007 vyjede hned tabulka pro zálohu setingu.Myslím že tam ještě tato možnost nebyla. |
![]() martin5 |
| 06.04.2009, 20:46.07 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWJak říkám jsem na to dřevo ....ale když změním ten SW,pojede mi tam zas všechno přes nagravision?nebo se to celé změní ? |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 21:01.13 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWAno v tomto firm. to jeste nabidku na zalohu nedava,ale nemej strach R^ |
![]() tazi |
| 06.04.2009, 21:01.43 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWzálohu samozřejmě udělat jako první, root - kořen prostě rovnou na flešku nesmí být v žádném adresáři. V n2 jede snad už jen digi a to ti půjde klíče musíš zadávat ručně. Pokud s tím máš problém tak nějaký fw od listopadu 2008 do součastnosti - zatím tam AU funguje, ale nikdo ti nepoví jestli při příští změně zůstane současný algoritmus nebo ne pak začne přepisovat platné key jako teď 13.11.07, který se do současnosti choval dobře. |
![]() kapax |
| 06.04.2009, 21:18.22 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWkdyž tam dám flešku a chci udělat tu zálohu, tak mi to napíše výjměte a znovou zastrčte napajení šńůru ...to nechápu |
![]() Lucas21 |
| 06.04.2009, 21:56.30 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWtak to jsem ještě neviděl, je pravda že kolegovi se fleška nechytla, ale to se stb tvářil jako že tam není |
![]() kapax |
| 06.04.2009, 22:20.54 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWa myslíš, že je potřeba tu zálohu ?jaké je procento ,že se to smaže? |
![]() Lucas21 |
| 07.04.2009, 09:14.40 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWJá mám SW z 25.7.2008 a v pohodě.Kdyby se Ti něco smazalo tak bych Ti zaslal data. |
![]() Ji.sat |
| 07.04.2009, 09:42.09 | |
RE: golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed- SWGI_870_Xpeed_2007_07_19.bin - Without digi AU, SECA OK. Tento jediný mi zatím zabral a to sem jich behem 3 dní vyzkoušel snad 7 fw. Zatím jede 3 den a vše O.K. Uvidíme řekl slepí... |
![]() dvykydal |