| 06.04.2009, 17:37.59 | |
Inxtc TvZdravim vsechny mam dotaz snad mi nekdo pomuze.Koupil jsem si acces card 9 na Inxtc dal jsem ji vcera do Modulu Dragon ale do dnes mi program nenabehl.Prosim o radu.Dekuji predem |
![]() mike |
| 06.04.2009, 18:20.09 | |
RE: Inxtc Tvna kartu access card 9 - Firecrypt ti nepojde uz nic... |
![]() iko |
| 06.04.2009, 19:00.37 | |
RE: Inxtc Tv..na tú kartu by mal behať program FrenchLover TV či ako sa volá |
![]() Satmaster |
| 06.04.2009, 19:02.23 | |
RE: Inxtc TvFreanch lover myslim ze se ted jmenuje uz davno Firecrypt odpojil, nevim kde si ji koupil ale pockej na zimu bude dobra az budes chtit seskrabat namrazu! :scared: |
![]() chocholos |