| 06.04.2009, 19:05.55 | |
OCTAGON SF 918 +SUR 210F/SPAUN/Mám dvě paraboly,jedna je pevná na Astry 23,5 E+19,2 E LNB INVERTO TWIN MONOBLOK a druhá na motor SG100 LNB SINGL AP8-XTS2BL .Jak mám naladit DiseqC a USALS.U fergusona jsem to naladil normálně,jak to mám naladit u tohoto přijímače?Problém mi dělá USALS když ho vypnu u Astry tak se mi vypne u všech družic. Děkuji za radu. |
![]() LARRY53 |