Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 19:22.19

History:na:11914

Nevíte kdy bude v CZ.jazyk.verzi
Ted mi History jede v madarsky.
uživatel
pm37
06.04.2009, 19:29.50

RE: History:na:11914

https://www.parabola.cz/clanky/3472/skylink-rozsiruje-hd-plus-multi-a-upravuje-ceny/
uživatel
redakce
06.04.2009, 19:46.14

RE: History:na:11914

Dík.Jsem vše už četl na stránkách Skylink.
Tak Ahoj dík.
uživatel
pm37
06.04.2009, 20:51.06

RE:History:na:11914

Zkus obě audiostopy mělo by to být i anglicky. ;)
uživatel
Saták1
06.04.2009, 21:58.38

Obrácené zvukové stopy.

A může mi někdo vysvětlit proč jede ve zvukové stopě označené jako "English" maďarština a naopak?
uživatel
L2U1C7I8N