| 06.04.2009, 19:22.19 | |
History:na:11914Nevíte kdy bude v CZ.jazyk.verziTed mi History jede v madarsky. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 19:29.50 | |
RE: History:na:11914https://www.parabola.cz/clanky/3472/skylink-rozsiruje-hd-plus-multi-a-upravuje-ceny/ |
![]() redakce |
| 06.04.2009, 19:46.14 | |
RE: History:na:11914Dík.Jsem vše už četl na stránkách Skylink.Tak Ahoj dík. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 20:51.06 | |
RE:History:na:11914Zkus obě audiostopy mělo by to být i anglicky. ;) |
![]() Saták1 |
| 06.04.2009, 21:58.38 | |
Obrácené zvukové stopy.A může mi někdo vysvětlit proč jede ve zvukové stopě označené jako "English" maďarština a naopak? |
![]() L2U1C7I8N |