| 06.04.2009, 19:22.54 | |
skylink pre madarovco na to hovorite? pre 4,9 miliona Slovakov nedokazu nadabovat do Slovenciny programy ako axn, hbocka, hallmark, discovery, jetix... ale pre tych zvysnych 400 tisic pomadarcenych slovakov dokazu zainvestovat na madarske audio. Ja viem ze madarsky dabing na rozdiel od svk uz existuje, a je to lacnejsie, ale aj tak je mi z toho do placu. Potom nech sa vsetky satelitne platformy necuduju, ze maju najmensi podiel trhu na Slovensku, ked pre nas vysielaju v materskom jazyku 4 programy... :fuming: |
![]() dalko |
| 06.04.2009, 19:26.04 | |
RE: skylink pre madarovdalko a kde bývaš ? |
![]() oneeeee |
| 06.04.2009, 19:27.34 | |
dalkoTo s tymi pomadarcenymi slovakmi neber vazne...v skutocnosti to robia kvoli planom preniknut na madarsky trh |
![]() Blooddog |
| 06.04.2009, 19:30.53 | |
oneeeeepreco ta to zaujima, ze kde byvam? som z juzneho Slovenska |
![]() dalko |
| 06.04.2009, 19:37.02 | |
Ahoj,dalkoTed sleduji kanal History:na 11914Mhz.Jde mi audio v madarštine,tak se dívej. Třeba bude více audio:stop.CZ,ENG.i madarsky. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 19:51.54 | |
RE:...slovensky dubbing? to tu snad niekto sranduje... vsak je otrasny! cest vynimkam ... zatial za bratmi cechmi zaostavame hodne daleko, a nejlepsie je ked je povodny zvuk resp cz dub ... len nech nie je SKDUB! :8) |
![]() alfasex |
| 06.04.2009, 19:53.35 | |
RE: skylink pre madarovRv Rv RvJak jsem jiz psal nedavno, jen to podpori takove zmrsene verze, jako madarske AXN, Hallmark aj. Same feferonske reklamy na saponaty a prasky. Hlavne ze maji vsechno Uj! S takovou se ta placena TV fakt v cesku a na slovensku neoplati. Zlaty torrent a rapidshare! :fuming: |
![]() faust |
| 06.04.2009, 19:58.21 | |
RE: skylink pre madarovAXN i AXN-sci-fijsou tam taky reklamy v madarštině. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 20:01.11 | |
alfasexslovensky dabing je oproti ceskemu v plienkach. Ale preco? Ved cesi dabuju 10 krat viac programov ako my. A ten nas dabing nie je az taky zly. Napriklad priatelia alebo dempsey a makepeaceova su po slovensky nenahraditelne (aspon pre mna). |
![]() dalko |
| 06.04.2009, 20:12.09 | |
RE: skylink pre madarovNaše radost z aktivit Skylin byla předčasná. Nejedná se o počeštělé programy s maďarskou stopou, ale o maďarské s českou stopou, známe z UPC a je to děs a bě _ konkrétně Spektrum Rv Rv Reklamy a upoutávky v maďarštině - horror |
![]() Nervoš |
| 06.04.2009, 20:20.36 | |
RE: skylink pre madarovja mam upc a tiez velmi nesledujem napr discovery, hoci rad by som, ale ma to nebavi tri krat reklama pocas jedneho programu v madarcine |
![]() dalko |
| 06.04.2009, 20:20.45 | |
RE: skylink pre madarovTak spektrum ma "nastesti" na satelitu jen ceskomadarsky kabat s odpornym zlutym kolcem. Ale reklamy jsou uz jen ceske. Ale zase je to jen otazka casu. nez se to vrati do puvodniho stavu. Jelikoz to HBO Czech prodalo Chello media...Tez mohli nechat tu puvodni uplne ceskou verzi co byla na kabelu :-( No proste s madarama placena televize nemuze mit zadnou uroven. :( |
![]() faust |
| 06.04.2009, 20:22.22 | |
RE: skylink pre madarovJesti bude dabing český nebo slovenský je úplně jedno,ale maďarské mutace programů viz.Discavery HU je i na mne trošku silná káva. ;P |
![]() martin5 |
| 06.04.2009, 20:22.49 | |
faustV UPC nie je Spektrum s madarskymi reklamami?? |
![]() Blooddog |
| 06.04.2009, 20:23.41 | |
RE: skylink pre madarovNo ještě chybí, aby vyměnili nově přidané Discovery za maďarskou verzi a bude to... :fuming: |
![]() vilda016 |
| 06.04.2009, 20:29.08 | |
RE: skylink pre madarovReklamy na AXN i AXN:Sci-fi.(Na Géčku:Gital)Jsem měl kartu Git,půjčenou.Mám Skylink. Skoušel jsem to sci-fi(axn). Nemám-li na co se dívat tak to AXN i AXNsci-fi,u nouzi jde. Reklamy snad každých 15min.(to je na h...o). Taky Vás s...u,s reklamou.AHOJ. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 20:31.06 | |
RE: skylink pre madarovJa uz som si na piszkos munkak zvykol :D |
![]() Blooddog |
| 06.04.2009, 20:33.35 | |
pm37Na AXN Sci-fi reklamy kazdych 15 minut??? Nezda sa mi...AXN ano |
![]() Blooddog |
| 06.04.2009, 20:47.25 | |
RE: skylink pre madarovBlooddog.Jsem to asi přehnal,s tím časem reklam. Ale si myslím že to je dost často.Jak to vadí Tobě. (Já mám jěště tv:CRT.rok 2005). |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 20:52.48 | |
RE:skylink pre madarovHistory je i anglicky R^ |
![]() Saták1 |
| 06.04.2009, 20:59.00 | |
RE: skylink pre madarovJen mě s..e,si platíme balíčky:(multi,gecko,hd plus)jsou to placené tv,a stejně tam jsou REKLAMY. SAT FORU AHOJ |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 21:01.21 | |
RE: dalkotie dva seriali co si napisal su tou vynimkou:-) ... a apropo od roku 1993 sa nase dva staty rozdelili, a to dokedy sa budeme vyhovarat ze cesi to a to? do roku 20xx? ... jednoducho kdo umi ten umi a kdo neumi ten hold jenom cumi ;) |
![]() alfasex |
| 06.04.2009, 21:02.04 | |
RE: skylink pre madarovkde je Jano Slota ,škoda táký človek by mal pracovať v SKY -LINKU |
![]() hujer23 |
| 06.04.2009, 21:37.31 | |
RE: skylink pre madarovJsem sledoval na půjčenou Gitalku,AXNStargate,asi po 15min dali reklamu. Jaký máte Vy názor na reklamy.At si je dají v pauze mezi bloky Jsou reklamy taky na:Skylink HD? Váš názor na reklamy pay-tv. |
![]() pm37 |
| 06.04.2009, 22:05.05 | |
RE: skylink pre madarovRozhodně mě představa maďarských mutací programů děsí a Skylink mě moc zklamal.Pokud budou zachovány evropské mutace programů s maďarskou jazykovou stopou, budiž, ale o maďarské mutace programů nestojím.Nejvíc mě štvě, že History vysílá zatím pouze v angličtině a maďarštině a maďarština je vysílána ve zvukové stopě angličtiny.Vysvětlí mi někdo proč? |
![]() L2U1C7I8N |
| 06.04.2009, 22:31.10 | |
RE: skylink pre madarov@Blooddog:V UPC direct je to same Spektrum jako na Gitalce (alespon co vim ho Gital od nej prebira a tak samo by mely i vsechny kabelovky), no a tam je verze, ktera nahradila puvodni ceskou. Kabatek jsem myslel jako graficky obal, cesko-madarske popisky. Ale reklamy zaplatpanbuh tam jsou jen ceske. Ale zase v obraze to zlute kolco, takze zase pravidlo, s madarama neni nic dokonale, fusrt se nejak do programu se*ou!Ohledne AXN, kdyz zacina serial v x:00, tak priblizne neco kolem x:13 je prvni reklama a pak x:35 dalsi reklama. Na AXN SciFi vysilaji rumunske reklamy a tech tam nemaji nastesti tolik, jako feferoni na AXN. Takze na SciFi se jeste jakstaks divam, ale klasicke AXN nema vubec cenu :-( Pro predctavu u nas se dle nasi legislativy dava jen jeden reklamni blok do 45min. serialu.... |
![]() faust |
| 06.04.2009, 22:34.40 | |
RE: skylink pre madarovJo, a Skylinkove :-DMyslim, ze uz muzete pomalicku psat na vedeni Skylinku, kdy Vam zaradi vyborne madarske kanaly TV Deko a Paprika :))) |
![]() faust |
| 06.04.2009, 23:00.08 | |
RE: skylink pre madarovNó pěkně to začíná. Zachvíli to bude alá upc a cigan. :-(( jen prosím ať nevymění celý program za HU mutaci, ale když už tak ať jen přidají zvuk HU. Rv Rv Rv |
![]() lukin |
| 06.04.2009, 23:45.37 | |
RE: skylink pre madarovMě se to vůbec nelíbí... |
![]() ASRady |
| 07.04.2009, 06:48.48 | |
RE: skylink pre madarovneni to ani tak davno co se nekde psalo , ze upc dalo regionalnim zastoupenim vetsi volnost a pri te prilezitosti se zde spekulovalo u presunu na jine druzice. presun na 23E nevypadal optimisticky kuli absenci madarskejch stanic.tak muzem taky spekulovat, ze tedka uz UPC ty madary na 23E bude mit, bude tady mit taky HD a defakto skoro vsecko co na 19E , takze muze koupit skylink, cslink a v poklidu se presunout z 19E. ceska televize a prima si distribuci platej sami (jestli se nepletu) a nova castecne takze s tema se dohodnou, a sami nebo krz prostrednika budou distribuovat karticky pro volny programy. anebo to bude uplne jinak. konec spekulacim. dobre rano :) |
![]() bublajs |
| 07.04.2009, 07:28.08 | |
RE: skylink pre madarovja len pridám,že s pridávanim tej HU stopy je blbosť...no a k tomu slovenskému dubbingu: prečo nan vela ludí nadáva?ja si myslim,ze slovenský dubbing je velmi dobrý-vsak ked len spomeniem seriály ako Priatelia,Carodejnice,Kobra11,CSI,tie roky 70te,frasier...mal som moznost porovnat sk a cz dubbing,jednoznačne slovensky pre mna-ale to zaleži od zvyku...neviem si predstaviť nadabované do slovenčiny napriklad Simpsonovcov,Stargate,Winettou :))) česi maju dubbing skvelý,ale aj my!no ale kedže česi maju bohatšiu produkciu dubbingu,tak vela toho kunam prichádzalo iba v češtine-žiadna televizia sa neobťažovala to dabovať-však načo?čechom rozumieme...ano,ale naši bratia česi predabuju do češtiny zo slovenčiny bez problémov...vid Panelák na Prime začali dabovať,len potom zistili,že je to blbosť a zbytočné... ;) |
![]() s@t@n |
| 07.04.2009, 07:50.11 | |
RE: skylink pre madarovHloupost je to leda pro tebe, pridat audio track HU nebude problem, je to skoro zadarmo, datovy tok minimalni. Ale spousta Slovaku si totu nabidku jiste poridi. Privatni madarske stanice RTL club a TV2 jsou dobre komercni kanaly jako Nova a Prima u nas. A ze davaji reklamu ...no a co, z ceho by se uzivily ...Ceska dubbingova skola je jedna z nejlepsich v Evrope, takove herce/dubbery nikdo nema. Bohuzel ta stara garda techto skvelych hercu postupne odchazi, viz uzasny p.Moravec. Ano slovakum se taky neco malo povedlo, viz nektere ty serialy nebo pohadky, ktere u nas pak nesmyslne dabovali do cestiny, ale bylo to naproste minimum produkce. VIVAT Skylink ! |
![]() 007 |
| 07.04.2009, 08:11.34 | |
RE: skylink pre madarovpresne já to uvítam m1,m2,dunu tv a písali že to budú neplatené tv tak že sa nemusia platiť za ne R^ |
![]() Jupi |
| 07.04.2009, 08:32.27 | |
@Skylink: Köszönöm szépen!Taky bych chtěla poděkovat za maďarštinu. A myslím, že o datový tok nemusíte mít obavy. Maďarská stopa jistě nahradí mezinárodní anglickou všude tam, kde to bude možné! |
![]() pavlace |
| 07.04.2009, 09:03.17 | |
@007Ano to máš pravdu.Český dabing je ozaj skvelý.Markíza pred časom dávala Winnetua Poklad na Striebornom jazere v slovenčine a skoro som sa doblval.A to nehovorím o českých športových komentátoroch.Radosť ich počúvať. Tí naši,slovenskí, akoby komentovali pohrebný sprievod aj to zo zákulisia :) |
![]() Milan C |
| 07.04.2009, 09:20.08 | |
Vysílací právaJe zajímavé že,CZ a Sk programy jsou pro daný region z důvodů vysílacích práv. Madarům to nevadí? |
![]() jackino |
| 07.04.2009, 10:28.38 | |
RE: skylink pre madarovAsi ne, kdyz ty kanaly vysilaji normalne FTA na satelitu. Asi maji poplatky vyreseny, ne jak u nas... |
![]() faust |
| 07.04.2009, 11:11.45 | |
RE: skylink pre madarovNo myslim ze po zverejneni ponuky Hello HD, Skylink zo svojich planov minimalne nacas upusti. 13 madarskych stanic, tri v HD a 10 v SD za 50 "ojlo" na rok je bezkonkurecna ponuka pre madarskych "lovakov". |
![]() PEPE8989 |
| 07.04.2009, 12:14.26 | |
RE: skylink pre madarova kedy to spustia hungariše tv ? |
![]() Jupi |
| 07.04.2009, 14:02.43 | |
RE: skylink pre madarovskoda ze tam neni Slota uz by dávno prochlastal celý Skylink a byl klid. |
![]() bencze |