| 06.04.2009, 19:48.02 | |
HOMECAST S 8000 CI PVRBudete někdo z Vás vědět co tento přijímač umí a dokáže.Prosím Heryho,zda se k tomu může vyjádřit.Díky všem. |
![]() luchna |
| 07.04.2009, 11:13.08 | |
RE: HOMECAST S 8000 CI PVRumi toho dost |
![]() papay |
| 07.04.2009, 20:21.39 | |
RE: HOMECAST S 8000 CI PVR,,To papay" můžeš být konkrétní? |
![]() luchna |