| 06.04.2009, 19:52.59 | |
Kulový blesk a parabolana TV Nova ve zprávách hezká ukázka.... Zkontrolujte si své f/d. :))) |
![]() Nescafe |
| 06.04.2009, 19:58.33 | |
RE: Kulový blesk a parabolaA akože , vari ti to chýba , z takými sprostosťami zasierať fórum. Ty si zase skontroluj svoj mok. |
![]() oneeeee |
| 06.04.2009, 20:12.14 | |
RE: Kulový blesk a parabolaPokud to byl Váš domek, tak Vás chápu... To je jiný úhel pohledu. ;P |
![]() Nescafe |
| 06.04.2009, 20:57.27 | |
RE: Kulový blesk a parabolaja dom už nemám . Teraz sa to volá zrúcanina. :laughing: |
![]() oneeeee |
| 06.04.2009, 21:06.16 | |
RE: Kulový blesk a parabolaTo byla dvanactismena (Mana byla ve skrini) a individualni parabola byla pouze kuzeloseckou,dokonce i jakymsi terminem v jazyce ceskem (maturitni otazka "b" z jazyka ceskeho) :laughing: |
![]() hdpe |