Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 19:52.59

Kulový blesk a parabola

na TV Nova ve zprávách hezká ukázka.... Zkontrolujte si své f/d. :)))
uživatel
Nescafe
06.04.2009, 19:58.33

RE: Kulový blesk a parabola

A akože , vari ti to chýba , z takými sprostosťami zasierať fórum. Ty si zase skontroluj svoj mok.
uživatel
oneeeee
06.04.2009, 20:12.14

RE: Kulový blesk a parabola

Pokud to byl Váš domek, tak Vás chápu... To je jiný úhel pohledu. ;P
uživatel
Nescafe
06.04.2009, 20:57.27

RE: Kulový blesk a parabola

ja dom už nemám . Teraz sa to volá zrúcanina. :laughing:
uživatel
oneeeee
06.04.2009, 21:06.16

RE: Kulový blesk a parabola

To byla dvanactismena (Mana byla ve skrini) a individualni parabola byla pouze kuzeloseckou,dokonce i jakymsi terminem v jazyce ceskem (maturitni otazka "b" z jazyka ceskeho) :laughing:
uživatel
hdpe