Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 19:55.33

ferguson fk 6900

muze mi nekdo poradit-- dnes sem nahral do toho soft 609 a nefunguje to .... to neni to nejhorsiale nejde prehrat kdyz se o to pokousim napise to aktualizovat softwarw pomoci rs 232 i kdyz to zadny nema po zmacknuti ok napise spatna softwarova verze ..mate s tim nekdo skusenosti a prosim pomuzete dekuji za kazdou radu
uživatel
san
06.04.2009, 20:19.28

RE: ferguson fk 6900

Nezoufej, jednoduchá věc. Se softem, který tam chceš nahrát, musíš mít na flashce i jeden soubor, na který si teď nevzpomenu, jak se jmenuje. Najdeš ve vyhledávání. Hoj
uživatel
Tomik535
06.04.2009, 20:20.46

RE: ferguson fk 6900

Jmenuje se upgrade.key a mohu ti ho uploadnout.
uživatel
Tomik535
06.04.2009, 20:28.59

RE: ferguson fk 6900

uploadnout mi ho muzes ale opravdu nevim co to znamena ale dik
uživatel
san
06.04.2009, 20:35.18

RE: ferguson fk 6900

stahl jsem nejake upgrade a tet todam na flesch a pihnu to do sat a nahtaji nebo to musim v pc nejak otevrit
uživatel
san
06.04.2009, 20:36.43

RE: ferguson fk 6900

http://leteckaposta.cz/615499359
uživatel
Tomik535
06.04.2009, 20:38.42

RE: ferguson fk 6900

Prostě ho hoď na flashku, nedávej ho do žádné složky(stejně jako fw) a nahrávej. Jestli tohle nepochopíš, neumím ti dále pomoci.
uživatel
Tomik535
06.04.2009, 20:46.30

RE: ferguson fk 6900

tak dik to cos poslal uz mam na flesh je to co jsem nasel a jeste se te zeptam jakej doporucis soft hodne pisi ze je dobrej 606 ale ten nemuzu najit mam stahlej 602.603.605.607 co doporucis dik
uživatel
san
06.04.2009, 20:51.33

RE: ferguson fk 6900

a nebo 606 editinby-base
uživatel
san
06.04.2009, 20:53.47

Softy

http://sat-elita.info/upload/index.php?subcat=192&ENGINEsessID=6b2ba01399b1cbb6d4a57e2feca73783

Tomík ,tak co už si rozdejchál tu cenu za 6900?

Tak jsem na to přišel, přečetl jsem si návod..
Myslel jsem, že na to přijdu intuitivně ale nešlo. Položka je sice logicky v editaci programů ale pojmenovaná uložit-obnovit
Jinak fakčí, tu cenu fakt nechápu, to jsem propil o víkendu.
uživatel
habr
06.04.2009, 20:58.05

RE: ferguson fk 6900

dik snat se to povede a co resite za cenu satu ja ho kupoval dnes za 1545kc
uživatel
san
06.04.2009, 21:01.55

RE: ferguson fk 6900

@habr :))) Ale jo.
uživatel
Tomik535
06.04.2009, 21:16.22

RE:San

Je to z tohohle:

https://www.parabola.cz/forum/topic-35484/

Ja jsem byl tedka v polsku ve velkoskladu a tam přede mnou nakládaly plné dodávky ferg. 6900 a 7300 Optic.A hd od stejných značek.O dalším materialu ani nemluvím,ty ceny při kursu 5.80 kč za 1ZL,a když tam mám ještě slevu 10-15% z maloobchodních cen to je síla.Nejsem podnikatel,ani se nezabývám montáží,vždycky si tam zajedu pro nějakou novinku,vyzkouším a pošlu dál.Vzal jsem tam kámoše a ten čuměl jak puk na ty ceny.Protože když máte sat o 30až50% levnější tak nevadí ani záruka 12 měsícu,i když na něco je 24 i 36 měsícu.
uživatel
habr
06.04.2009, 23:26.45

RE: ferguson fk 6900

niekedy aby emulacia na digi fungovala treba prepisat riadky pri novych softoch na 86 a na 96 vyskusane mislim ze zo 608
uživatel
jopo166
07.04.2009, 08:49.19

RE: ferguson fk 6900

funguje niečo takéto s tým SW aj na Ferguson FK8500???? chcem sa vrátiť k inej verzii softu a nejde mi to aj ked mám na flaske ten upgrade key súbor ......
uživatel
janlop
07.04.2009, 09:51.45

RE:janlop

https://www.parabola.cz/forum/topic-34119/
uživatel
habr
29.04.2009, 20:07.02

habr

A co záloha, popř. editace klíčů přes usb, funguje to třeba podobně jako u showboxu?
Dnes jsem vzal další, ale na tohle jsem zatím nepřišel. Jen jsem ho rozbalil, nahrál fw, setting a za chvíli jdu na hokej R^
Dík
uživatel
Tomik535