| 06.04.2009, 19:55.33 | |
ferguson fk 6900muze mi nekdo poradit-- dnes sem nahral do toho soft 609 a nefunguje to .... to neni to nejhorsiale nejde prehrat kdyz se o to pokousim napise to aktualizovat softwarw pomoci rs 232 i kdyz to zadny nema po zmacknuti ok napise spatna softwarova verze ..mate s tim nekdo skusenosti a prosim pomuzete dekuji za kazdou radu |
![]() san |
| 06.04.2009, 20:19.28 | |
RE: ferguson fk 6900Nezoufej, jednoduchá věc. Se softem, který tam chceš nahrát, musíš mít na flashce i jeden soubor, na který si teď nevzpomenu, jak se jmenuje. Najdeš ve vyhledávání. Hoj |
![]() Tomik535 |
| 06.04.2009, 20:20.46 | |
RE: ferguson fk 6900Jmenuje se upgrade.key a mohu ti ho uploadnout. |
![]() Tomik535 |
| 06.04.2009, 20:28.59 | |
RE: ferguson fk 6900uploadnout mi ho muzes ale opravdu nevim co to znamena ale dik |
![]() san |
| 06.04.2009, 20:35.18 | |
RE: ferguson fk 6900stahl jsem nejake upgrade a tet todam na flesch a pihnu to do sat a nahtaji nebo to musim v pc nejak otevrit |
![]() san |
| 06.04.2009, 20:36.43 | |
RE: ferguson fk 6900http://leteckaposta.cz/615499359 |
![]() Tomik535 |
| 06.04.2009, 20:38.42 | |
RE: ferguson fk 6900Prostě ho hoď na flashku, nedávej ho do žádné složky(stejně jako fw) a nahrávej. Jestli tohle nepochopíš, neumím ti dále pomoci. |
![]() Tomik535 |
| 06.04.2009, 20:46.30 | |
RE: ferguson fk 6900tak dik to cos poslal uz mam na flesh je to co jsem nasel a jeste se te zeptam jakej doporucis soft hodne pisi ze je dobrej 606 ale ten nemuzu najit mam stahlej 602.603.605.607 co doporucis dik |
![]() san |
| 06.04.2009, 20:51.33 | |
RE: ferguson fk 6900a nebo 606 editinby-base |
![]() san |
| 06.04.2009, 20:53.47 | |
Softyhttp://sat-elita.info/upload/index.php?subcat=192&ENGINEsessID=6b2ba01399b1cbb6d4a57e2feca73783Tomík ,tak co už si rozdejchál tu cenu za 6900? Tak jsem na to přišel, přečetl jsem si návod.. Myslel jsem, že na to přijdu intuitivně ale nešlo. Položka je sice logicky v editaci programů ale pojmenovaná uložit-obnovit Jinak fakčí, tu cenu fakt nechápu, to jsem propil o víkendu. |
![]() habr |
| 06.04.2009, 20:58.05 | |
RE: ferguson fk 6900dik snat se to povede a co resite za cenu satu ja ho kupoval dnes za 1545kc |
![]() san |
| 06.04.2009, 21:01.55 | |
RE: ferguson fk 6900@habr :))) Ale jo. |
![]() Tomik535 |
| 06.04.2009, 21:16.22 | |
RE:SanJe to z tohohle:https://www.parabola.cz/forum/topic-35484/ Ja jsem byl tedka v polsku ve velkoskladu a tam přede mnou nakládaly plné dodávky ferg. 6900 a 7300 Optic.A hd od stejných značek.O dalším materialu ani nemluvím,ty ceny při kursu 5.80 kč za 1ZL,a když tam mám ještě slevu 10-15% z maloobchodních cen to je síla.Nejsem podnikatel,ani se nezabývám montáží,vždycky si tam zajedu pro nějakou novinku,vyzkouším a pošlu dál.Vzal jsem tam kámoše a ten čuměl jak puk na ty ceny.Protože když máte sat o 30až50% levnější tak nevadí ani záruka 12 měsícu,i když na něco je 24 i 36 měsícu. |
![]() habr |
| 06.04.2009, 23:26.45 | |
RE: ferguson fk 6900niekedy aby emulacia na digi fungovala treba prepisat riadky pri novych softoch na 86 a na 96 vyskusane mislim ze zo 608 |
![]() jopo166 |
| 07.04.2009, 08:49.19 | |
RE: ferguson fk 6900funguje niečo takéto s tým SW aj na Ferguson FK8500???? chcem sa vrátiť k inej verzii softu a nejde mi to aj ked mám na flaske ten upgrade key súbor ...... |
![]() janlop |
| 07.04.2009, 09:51.45 | |
RE:janlophttps://www.parabola.cz/forum/topic-34119/ |
![]() habr |
| 29.04.2009, 20:07.02 | |
habrA co záloha, popř. editace klíčů přes usb, funguje to třeba podobně jako u showboxu?Dnes jsem vzal další, ale na tohle jsem zatím nepřišel. Jen jsem ho rozbalil, nahrál fw, setting a za chvíli jdu na hokej R^ Dík |
![]() Tomik535 |