| 06.04.2009, 21:08.08 | |
Brava HD a Discovery HDJdou vam momentalne tato kanaly? |
![]() flukes |
| 06.04.2009, 21:10.11 | |
RE: Brava HD a Discovery HDTaké nejdou. |
![]() Jarus |
| 06.04.2009, 21:10.25 | |
RE: Brava HD a Discovery HDTaky mi nejdou |
![]() svijam |
| 06.04.2009, 21:12.16 | |
RE: Brava HD a Discovery HDU Filmboxu HD blbne zvuk, ted nejde tohle, ale hlavne ze budou madari! |
![]() flukes |
| 06.04.2009, 21:21.13 | |
RE:Brava HD a Discovery HDBrava a Discovery je na Holandanech.Co my stím :((( :(( :O :lookaround: |
![]() Saták1 |
| 06.04.2009, 21:25.34 | |
RE: Brava HD a Discovery HDTy to platis Holandanum? Aha... |
![]() flukes |
| 06.04.2009, 21:57.49 | |
RE: Brava HD a Discovery HDVsak vam ty madary nikdo nevnucuje, kdyz nechces nech bejt! Brava i Discovery jedou normalne. |
![]() 007 |
| 06.04.2009, 21:59.03 | |
RE: Brava HD a Discovery HDJo a zvuk na Filmboxu HD je taky ok, boze co to mas za cerep ? |
![]() 007 |
| 06.04.2009, 22:06.10 | |
to 007Vobec nemusi mat clovek cerep, az do nedavna bol Discovery channel HD nefunkcny. Takisto vacsina filmov na Filmbox HD je ok ale niektore su opakovane pustane so zlou dabovanou audio stopou pricom original audio stopa ide vporiadku. |
![]() cody |
| 06.04.2009, 22:08.22 | |
RE: Brava HD a Discovery HDZase ******* 007. Chjo. |
![]() Vodonoš |
| 06.04.2009, 22:21.57 | |
VodonošMas padaka ! |
![]() 007 |
| 06.04.2009, 22:24.05 | |
...u mne taky OK!btw proc resite hun audio stopu? ... vzdyt ak neni cz audio je stale jeste eng audio cize receno original... be patient czaudio is comming soon (summer 2009) ;) |
![]() alfasex |
| 06.04.2009, 22:24.15 | |
RE: Brava HD a Discovery HDJe to jedno aj tak za vsetko mozu MADARY Rv |
![]() igor222 |
| 06.04.2009, 22:25.47 | |
RE:Brava HD a Discovery HDÁle jasan že to platím Skylinku.Myslel jsem to tak že ten transpordér patří Canal Digitaal.Ínač nic ;) :lookaround: R^ |
![]() Saták1 |
| 06.04.2009, 23:47.18 | |
Brava Hd a Discovery HdIgore, nevím proč tu řešít tu budoucí maďarskou audiostopu, však to není pro nás. Skylink napsal co a jak a tebe to může nechat klidným. Co je na tom, že chcou vyhovět menšině žijící na jihu Sk, a pojistit si eventuelní budoucí expanzi do Maďarska. TObě to může být jedno, buď rád že přibývájí stanice a že je z čeho vybírat, konkurence musí být |
![]() libor129 |