Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 21:08.08

Brava HD a Discovery HD

Jdou vam momentalne tato kanaly?
uživatel
flukes
06.04.2009, 21:10.11

RE: Brava HD a Discovery HD

Také nejdou.
uživatel
Jarus
06.04.2009, 21:10.25

RE: Brava HD a Discovery HD

Taky mi nejdou
uživatel
svijam
06.04.2009, 21:12.16

RE: Brava HD a Discovery HD

U Filmboxu HD blbne zvuk, ted nejde tohle, ale hlavne ze budou madari!
uživatel
flukes
06.04.2009, 21:21.13

RE:Brava HD a Discovery HD

Brava a Discovery je na Holandanech.Co my stím :((( :(( :O :lookaround:
uživatel
Saták1
06.04.2009, 21:25.34

RE: Brava HD a Discovery HD

Ty to platis Holandanum? Aha...
uživatel
flukes
06.04.2009, 21:57.49

RE: Brava HD a Discovery HD

Vsak vam ty madary nikdo nevnucuje, kdyz nechces nech bejt! Brava i Discovery jedou normalne.
uživatel
007
06.04.2009, 21:59.03

RE: Brava HD a Discovery HD

Jo a zvuk na Filmboxu HD je taky ok, boze co to mas za cerep ?
uživatel
007
06.04.2009, 22:06.10

to 007

Vobec nemusi mat clovek cerep, az do nedavna bol Discovery channel HD nefunkcny. Takisto vacsina filmov na Filmbox HD je ok ale niektore su opakovane pustane so zlou dabovanou audio stopou pricom original audio stopa ide vporiadku.
uživatel
cody
06.04.2009, 22:08.22

RE: Brava HD a Discovery HD

Zase ******* 007. Chjo.
uživatel
Vodonoš
06.04.2009, 22:21.57

Vodonoš

Mas padaka !
uživatel
007
06.04.2009, 22:24.05

...

u mne taky OK!

btw proc resite hun audio stopu? ... vzdyt ak neni cz audio je stale jeste eng audio cize receno original... be patient czaudio is comming soon (summer 2009) ;)
uživatel
alfasex
06.04.2009, 22:24.15

RE: Brava HD a Discovery HD

Je to jedno aj tak za vsetko mozu MADARY Rv
uživatel
igor222
06.04.2009, 22:25.47

RE:Brava HD a Discovery HD

Ále jasan že to platím Skylinku.Myslel jsem to tak že ten transpordér patří Canal Digitaal.Ínač nic ;) :lookaround: R^
uživatel
Saták1
06.04.2009, 23:47.18

Brava Hd a Discovery Hd

Igore, nevím proč tu řešít tu budoucí maďarskou audiostopu, však to není pro nás. Skylink napsal co a jak a tebe to může nechat klidným. Co je na tom, že chcou vyhovět menšině žijící na jihu Sk, a pojistit si eventuelní budoucí expanzi do Maďarska. TObě to může být jedno, buď rád že přibývájí stanice a že je z čeho vybírat, konkurence musí být
uživatel
libor129