Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 21:34.46

orf

orf kodování
uživatel
lapac
06.04.2009, 21:42.31

RE: orf

SkyLink taky kóduje :lookaround:
uživatel
martin5
06.04.2009, 21:53.57

lapac

Co to ma byt jako za dotaz ? Znas google ? A co takhle se podivat na web ORF, to se ti nechce co ?
uživatel
007
06.04.2009, 22:05.53

RE: orf

A co ty tady 007 vykřikuješ? Jestli dobře vidím tak se na nic neptal ale oznamoval. To je úroveň.
uživatel
Vodonoš
06.04.2009, 22:07.49

@Vodonoš

To je oznam?Dík za info :O
uživatel
martin5
06.04.2009, 22:09.24

RE: orf

Asi ano, co já vím.
uživatel
Vodonoš
06.04.2009, 22:19.20

RE: orf

Hele tohle je diskusni forum, ne oznamovaci !! Tohle je obycejny spamovani. Oznamovat muzes, ale na nadrazi, ne tady.
uživatel
007
07.04.2009, 14:01.52

RE: orf

lapac píše moc rozvláčně, stačilo napsat orf kod.
uživatel
Nervoš