| 06.04.2009, 21:34.46 | |
orforf kodování |
![]() lapac |
| 06.04.2009, 21:42.31 | |
RE: orfSkyLink taky kóduje :lookaround: |
![]() martin5 |
| 06.04.2009, 21:53.57 | |
lapacCo to ma byt jako za dotaz ? Znas google ? A co takhle se podivat na web ORF, to se ti nechce co ? |
![]() 007 |
| 06.04.2009, 22:05.53 | |
RE: orfA co ty tady 007 vykřikuješ? Jestli dobře vidím tak se na nic neptal ale oznamoval. To je úroveň. |
![]() Vodonoš |
| 06.04.2009, 22:07.49 | |
@VodonošTo je oznam?Dík za info :O |
![]() martin5 |
| 06.04.2009, 22:09.24 | |
RE: orfAsi ano, co já vím. |
![]() Vodonoš |
| 06.04.2009, 22:19.20 | |
RE: orfHele tohle je diskusni forum, ne oznamovaci !! Tohle je obycejny spamovani. Oznamovat muzes, ale na nadrazi, ne tady. |
![]() 007 |
| 07.04.2009, 14:01.52 | |
RE: orflapac píše moc rozvláčně, stačilo napsat orf kod. |
![]() Nervoš |