| 06.04.2009, 22:06.32 | |
Prima Cool a EPGNefunguje mi EPG na Primě Cool. Co u vás? |
![]() powery |
| 06.04.2009, 22:12.38 | |
RE: Prima Cool a EPGNe ,nefunguje. |
![]() martin5 |
| 06.04.2009, 22:19.51 | |
RE: Prima Cool a EPGTaky nic, už včera jim to nějak blblo |
![]() Bob24 |
| 07.04.2009, 07:49.13 | |
RE: Prima Cool a EPGNejde ani COOL ani ostatni pridane Multi krome Fimboxu HD, hlavne ze se resi hungaroš audioš, ale aby byla dostupna zakladni EPG funkce nikdo neresi. Hlavne ze mluvime o digitalizaci, plno nadstandartnich sluzeb. Cechum asi musi stacit jen obraz, jako na analogu. |
![]() fafejt |
| 07.04.2009, 08:55.40 | |
RE: Prima Cool a EPGNa hlavnej stránke sa píše,že do víkendu EPG zapoja. |
![]() Milan C |
| 07.04.2009, 14:23.36 | |
RE: Prima Cool a EPGkup dvb-t a mas to bez problemu |
![]() bencze |
| 07.04.2009, 14:32.56 | |
RE: Prima Cool a EPGkúpiť DVD-T, je krokom späť!!! |
![]() jklajban |
| 08.04.2009, 18:19.05 | |
RE: Prima Cool a EPGTak jsem zjistil, že to EPG nefunguje jen na kartě CSLink, na Skylinku jede |
![]() powery |
| 08.04.2009, 21:26.51 | |
RE: Prima Cool a EPGje chyba jen u mě nebo to mají rozbité? |
![]() powery |
| 09.04.2009, 17:14.28 | |
RE: Prima Cool a EPGuž to funguje, divné |
![]() powery |