Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 22:06.32

Prima Cool a EPG

Nefunguje mi EPG na Primě Cool. Co u vás?
uživatel
powery
06.04.2009, 22:12.38

RE: Prima Cool a EPG

Ne ,nefunguje.
uživatel
martin5
06.04.2009, 22:19.51

RE: Prima Cool a EPG

Taky nic, už včera jim to nějak blblo
uživatel
Bob24
07.04.2009, 07:49.13

RE: Prima Cool a EPG

Nejde ani COOL ani ostatni pridane Multi krome Fimboxu HD, hlavne ze se resi hungaroš audioš, ale aby byla dostupna zakladni EPG funkce nikdo neresi. Hlavne ze mluvime o digitalizaci, plno nadstandartnich sluzeb. Cechum asi musi stacit jen obraz, jako na analogu.
uživatel
fafejt
07.04.2009, 08:55.40

RE: Prima Cool a EPG

Na hlavnej stránke sa píše,že do víkendu EPG zapoja.
uživatel
Milan C
07.04.2009, 14:23.36

RE: Prima Cool a EPG

kup dvb-t a mas to bez problemu
uživatel
bencze
07.04.2009, 14:32.56

RE: Prima Cool a EPG

kúpiť DVD-T, je krokom späť!!!
uživatel
jklajban
08.04.2009, 18:19.05

RE: Prima Cool a EPG

Tak jsem zjistil, že to EPG nefunguje jen na kartě CSLink, na Skylinku jede
uživatel
powery
08.04.2009, 21:26.51

RE: Prima Cool a EPG

je chyba jen u mě nebo to mají rozbité?
uživatel
powery
09.04.2009, 17:14.28

RE: Prima Cool a EPG

už to funguje, divné
uživatel
powery