| 06.04.2009, 22:08.02 | |
AC/DC 1.5. na 3satPrave jsem shledl avizo, tak alespon neco pro nas, co jsme meli letos 17.brezna smulu, vid Zipe? ;) |
![]() Saxon |
| 06.04.2009, 23:21.31 | |
SaxonDik za info.Rad si je zase poslechnu R^ |
![]() lak |
| 07.04.2009, 06:49.51 | |
Re:AC/DC 1.5. na 3satMyslím ,že budou opakovat ,, No Bull,,,který vysílali na Silvestra. |
![]() hell01 |
| 07.04.2009, 07:00.42 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satDo Prahy na koncert jsem nesehnal lístky.Chtěly jsme lístky do Vídně,ale tam to bylo taky pasé.Hold SOLD OUT.Na 3Sat si to nahraju. |
![]() Baron |
| 07.04.2009, 09:37.28 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satFor those about to Rock. |
![]() TomHB |
| 07.04.2009, 11:09.12 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satstare ,dobre,odmakane- hold este hraju a nie programuju R^ R^ R^ |
![]() liquere |
| 07.04.2009, 11:44.08 | |
super!!Ted je právě poslouchám R^ |
![]() jackino |
| 07.04.2009, 12:13.29 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satR^ Díky za info Saxone. :))) |
![]() Zip |
| 07.04.2009, 12:30.09 | |
Zipza málo... ;) |
![]() Saxon |
| 07.04.2009, 12:36.43 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satJá jsem byl na koncertu Michala Pavlíčka a super- doporučuji. Pan ministr tam nebyl, zpíval Michal. Má dobrého basáka s překopanou basou - exelentní zvuk. |
![]() CES |
| 07.04.2009, 21:02.50 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satUž je to pryč? Nikdo se nezminil o čase ani datumu. |
![]() pas |
| 07.04.2009, 21:43.00 | |
RE: AC/DC 1.5. na 3satTeď mne to napadlo. 1.5. |
![]() pas |