Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 22:08.02

AC/DC 1.5. na 3sat

Prave jsem shledl avizo, tak alespon neco pro nas, co jsme meli letos 17.brezna smulu, vid Zipe? ;)
uživatel
Saxon
06.04.2009, 23:21.31

Saxon

Dik za info.Rad si je zase poslechnu R^
uživatel
lak
07.04.2009, 06:49.51

Re:AC/DC 1.5. na 3sat

Myslím ,že budou opakovat ,, No Bull,,,který vysílali na Silvestra.
uživatel
hell01
07.04.2009, 07:00.42

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

Do Prahy na koncert jsem nesehnal lístky.Chtěly jsme lístky do Vídně,ale tam to bylo taky pasé.Hold SOLD OUT.Na 3Sat si to nahraju.
uživatel
Baron
07.04.2009, 09:37.28

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

For those about to Rock.
uživatel
TomHB
07.04.2009, 11:09.12

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

stare ,dobre,odmakane- hold este hraju a nie programuju R^ R^ R^
uživatel
liquere
07.04.2009, 11:44.08

super!!

Ted je právě poslouchám R^
uživatel
jackino
07.04.2009, 12:13.29

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

R^ Díky za info Saxone. :)))
uživatel
Zip
07.04.2009, 12:30.09

Zip

za málo... ;)
uživatel
Saxon
07.04.2009, 12:36.43

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

Já jsem byl na koncertu Michala Pavlíčka a super- doporučuji. Pan ministr tam nebyl, zpíval Michal. Má dobrého basáka s překopanou basou - exelentní zvuk.
uživatel
CES
07.04.2009, 21:02.50

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

Už je to pryč? Nikdo se nezminil o čase ani datumu.
uživatel
pas
07.04.2009, 21:43.00

RE: AC/DC 1.5. na 3sat

Teď mne to napadlo. 1.5.
uživatel
pas