| 06.04.2009, 23:49.51 | |
No je to hnus!I když nevlastním kartu Skylink...tak sem naštvanej, a proč?? Místo toho aby se přidali dobré programy tak tam dají ti maďarské...víte co u skylinku nikdy nebudu...i kdyby měli sebemenší nabídku!! Maďaři se serou na Slovensko...ať jdou někam! |
![]() ASRady |
| 06.04.2009, 23:52.07 | |
RE: No je to hnus!prostě a jednoduše..chci jen českou a slovenskou platformu!! |
![]() ASRady |
| 06.04.2009, 23:55.57 | |
RE: No je to hnus!sak co aspon sa naucis po madarsky co ked pojdes na navstevu do Budapesti :laughing: :laughing: |
![]() jopo166 |
| 07.04.2009, 00:09.51 | |
RE: No je to hnus!tak na to nekoukej,snad tě nikdo nenutí? |
![]() pierrepetr |
| 07.04.2009, 00:20.14 | |
RE: No je to hnus!víš co kdysi říkal bývalý ředitel tv nova "když se ti to nelíbí, tak koukej z ona" a myslím, že měl pravdu :8) |
![]() netace |
| 07.04.2009, 00:24.27 | |
RE: No je to hnus!zbytečné emoce, maďary si nemusíš ani naladit, (až budou) a zvuková stopa u ostatních tě nemusí zajímat.Expanze na jiné trhy neznamená zdražení, ale zisk pro skylink, který si od toho slibuje. Otázkou ovšem zůstává co bude s reklamou na sdílených programech a pokud by tam byla i maďaršťina, tvé rozhořčení je na místě ;P |
![]() Babui |
| 07.04.2009, 05:04.46 | |
RE: No je to hnus!i kdyby měli sebemenší nabídku!! ....to je nejlepší věta z toho emotivního blábolu ! |
![]() Tondach |
| 07.04.2009, 06:10.51 | |
RE: No je to hnus!Já mám teď 10 dní novou kartu, vědět to že tam budou cpát nějaký maďary . . . zajímalo by mě kolik z toho datovýho toku "vezme" maďarské dab. ? Nebylo by lepší přidat nějaký program ??? :O |
![]() m.night |
| 07.04.2009, 06:48.19 | |
RE: No je to hnus!No ještě tam můžete nacpat cikánštinu a jako češi to můžeme zabalit. Bravo SKYLINKU, to se ti povedlo, doufám, že to byl opožděný apríl. |
![]() fafejt |
| 07.04.2009, 06:49.06 | |
RE: No je to hnus!No, jde také o to, pokud tam narvou další a další programy, jak se zase "zlepší kvalita" vysílání... :((Kvantita Rv kvalita. |
![]() Ajap |
| 07.04.2009, 07:05.22 | |
RE: No je to hnus!No aby jste se z toho nepokakali... :( |
![]() kacenkin |
| 07.04.2009, 07:15.50 | |
RE: No je to hnus!no ako píše Babui - pokial by tam bola pri reklamach zdielaná maďarčina,tak konečná...mam AXN,kde su tie maďarské reklamy a to je katastrofa-už ked vidim,ze ide reklama,tak mi je zle-stupidne reklamy a k tomu ešte v jazyku,ktoremu nerozumiem...a to su tri reklamy v seriály :(((no ale každopádne SKYLINKu ide o zisk a ked napchaju m1,m2,duna,tv2,rtl klub na kartičku,tak si to kupi viacej ludi...no vlastne viacej madarov u nas na juhu-ale prenich by mohli spravit vlastne karty,ktore im otvoria iba madarske kanaly a ked budu chciet slovenske,tak zmena regionu :))) |
![]() s@t@n |
| 07.04.2009, 07:25.21 | |
RE: No je to hnus!Reklamu nemusím ,ale takové řeči také ne.Jsme uprostřed Evropy a nejsme tady sami.Na našich tv. stanicích si zadávají reklamu nadnárodní monopoly,zde ti německé nebo anglické slova nevadí?Pokud máš peníze,tak si zadej reklamu do maďarské nebo německé tv. stanici.Určitě ji odvysílají v češtině nebo slovenštině.Jinak bych k tomu přidal první polovinu od Babui.Holt vše je o penězích. |
![]() hell01 |
| 07.04.2009, 07:26.20 | |
Věc má také druhou stránkuMaďaři mají mimo jiné svých satelitních balíků více. Pokud však budou zapínat Skylink, znamená to, že budou mít zájem také o slovenské a české stanice, jinak nemají sebemenší důvod. Bylo zajímavé, že o mé dovolené v Patincích na jižním Slovensku, kde se mluvilo (více) maďarsky a (méně) slovensky, pokud přišel český film, bylo letní kino v areálu střediska narváno maďarsky mluvícími mladými. Maďarské titulky však na filmu nebyly..... |
![]() samorost |
| 07.04.2009, 07:38.25 | |
ASRadyA co kdyby si takhle vyplakaval na info linkce Skylinku. Tady na to neni nikdo zvedavej. Nikdo te nic nenuti kupovat. Nebo si zaloz vlastni platformu, at vis kolik to stoji a kazda vetsinova komunita se ti bude hodit, i kdyby to byli martani. |
![]() 007 |