Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
06.04.2009, 23:58.30

@jozas

zdravím tě! Nemám momentálně mnoho času a tak ti odpovídám,ohledně Dvb-T Děvín. Používám na to nízkošumový předzesilovač (UHF 18db)od Teroz. Je to vcelku kvalitní věc. A v Bojkovicích-nevím nevím.Je to už dost daleko za "plánovaným dosahem"a navíc ten terén.... Já tam mám "pouze" 79%kvality signálu a to jsem ještě musel hledat to pravé místo! PARADOX je,že ORF mi šlape na 99% kvality :-) (24kanál) ...Měj se pěkně!
uživatel
jamess96
09.04.2009, 09:17.42

RE: @jozas

Zdravím,
mohl bys napsat, jaký typ STB a antény máš? Chtěl bych zkusit příjem v Hradčovicích.
uživatel
Sasi
10.04.2009, 08:57.03

@Sazi

Nazdar!
Tak funguje mi to v DVD Recorderu Pioneer DvdR 560-HX a pak na LCD Sharp,kde je tuner citlivější. Na píjmen používám menší síto s citlivím předzesilovačem. V Hradčovicích by neměl být problém...
uživatel
jamess96