| 06.04.2009, 23:58.30 | |
@jozaszdravím tě! Nemám momentálně mnoho času a tak ti odpovídám,ohledně Dvb-T Děvín. Používám na to nízkošumový předzesilovač (UHF 18db)od Teroz. Je to vcelku kvalitní věc. A v Bojkovicích-nevím nevím.Je to už dost daleko za "plánovaným dosahem"a navíc ten terén.... Já tam mám "pouze" 79%kvality signálu a to jsem ještě musel hledat to pravé místo! PARADOX je,že ORF mi šlape na 99% kvality :-) (24kanál) ...Měj se pěkně! |
![]() jamess96 |
| 09.04.2009, 09:17.42 | |
RE: @jozasZdravím,mohl bys napsat, jaký typ STB a antény máš? Chtěl bych zkusit příjem v Hradčovicích. |
![]() Sasi |
| 10.04.2009, 08:57.03 | |
@SaziNazdar!Tak funguje mi to v DVD Recorderu Pioneer DvdR 560-HX a pak na LCD Sharp,kde je tuner citlivější. Na píjmen používám menší síto s citlivím předzesilovačem. V Hradčovicích by neměl být problém... |
![]() jamess96 |