Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 10:45.43

opensatX-7000

OPENSAT X -7000 KTO PORADI PRIMAC NEODOSLE ANI NEPRIME DATABAZU
uživatel
ivan2551
07.04.2009, 11:16.04

RE: opensatX-7000

je prerobeny na open? aky tam mas fw, funguje prepalenie firmware? cim tam tu databazu posielas? aky typ suboru je databaza? ............ :fuming:
uživatel
PEPE8989
07.04.2009, 11:25.47

opensatX-7000

PREROBENY NA OPEN FW 5.09 PREPALENIE OK RS232
uživatel
ivan2551
07.04.2009, 12:38.21

RE: opensatX-7000

skus nastavyt prenosovu rychlost v pocitacu aby bola rovnaka ako v updater takties musis dat v satelite prijat soft dufam ze si to urobyl ak sa ti to nepodary skus iny updater na odosielanie
uživatel
jopo166