| 07.04.2009, 10:45.43 | |
opensatX-7000OPENSAT X -7000 KTO PORADI PRIMAC NEODOSLE ANI NEPRIME DATABAZU |
![]() ivan2551 |
| 07.04.2009, 11:16.04 | |
RE: opensatX-7000je prerobeny na open? aky tam mas fw, funguje prepalenie firmware? cim tam tu databazu posielas? aky typ suboru je databaza? ............ :fuming: |
![]() PEPE8989 |
| 07.04.2009, 11:25.47 | |
opensatX-7000PREROBENY NA OPEN FW 5.09 PREPALENIE OK RS232 |
![]() ivan2551 |
| 07.04.2009, 12:38.21 | |
RE: opensatX-7000skus nastavyt prenosovu rychlost v pocitacu aby bola rovnaka ako v updater takties musis dat v satelite prijat soft dufam ze si to urobyl ak sa ti to nepodary skus iny updater na odosielanie |
![]() jopo166 |