| 07.04.2009, 13:21.06 | |
Canal+ESakurat davaju ukazky a diskusiu na kvalifikacny zapas cze-svk |
![]() maxxx |
| 07.04.2009, 13:28.27 | |
RE: Canal+ESC+ ES ? Myslíš z D+ ? To chytáš na sharing ? |
![]() J_N |
| 07.04.2009, 13:39.16 | |
RE: Canal+ESnie ofiko karta zaklad + predplateny canal+Viac na www.plus.es |
![]() maxxx |
| 07.04.2009, 13:42.38 | |
RE: Canal+ESto kde si kúpil origoš kartu :O |
![]() Jupi |
| 07.04.2009, 13:48.00 | |
RE: Canal+ESKolegyni syn zije v Malage uz zopar rokov, nanho to mam pisane. |
![]() maxxx |
| 07.04.2009, 13:49.13 | |
RE: Canal+ESwow to máš dobré R^ |
![]() Jupi |
| 07.04.2009, 13:55.20 | |
RE: Canal+ESno zaciatok bol tazky :) za box mastne love som musel zacalovat... ale mesacne to zas nie je tak zle, necelych 21 euro + za canal+ |
![]() maxxx |