Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 13:21.06

Canal+ES

akurat davaju ukazky a diskusiu na kvalifikacny zapas cze-svk
uživatel
maxxx
07.04.2009, 13:28.27

RE: Canal+ES

C+ ES ? Myslíš z D+ ? To chytáš na sharing ?
uživatel
J_N
07.04.2009, 13:39.16

RE: Canal+ES

nie ofiko karta zaklad + predplateny canal+
Viac na www.plus.es
uživatel
maxxx
07.04.2009, 13:42.38

RE: Canal+ES

to kde si kúpil origoš kartu :O
uživatel
Jupi
07.04.2009, 13:48.00

RE: Canal+ES

Kolegyni syn zije v Malage uz zopar rokov, nanho to mam pisane.
uživatel
maxxx
07.04.2009, 13:49.13

RE: Canal+ES

wow to máš dobré R^
uživatel
Jupi
07.04.2009, 13:55.20

RE: Canal+ES

no zaciatok bol tazky :) za box mastne love som musel zacalovat... ale mesacne to zas nie je tak zle, necelych 21 euro + za canal+
uživatel
maxxx