| 07.04.2009, 13:38.53 | |
Amosmam dve 80-ky paraboly na jednej mam Astru 1 a Astru 3 a na druhej Thor a ako skulenie som chcel dat amos a nejde mi to nevie niekto preco? |
![]() admonk |
| 07.04.2009, 13:46.49 | |
RE: AmosVelikost parabol stačí na příjem Thoru i Amose. Jen bude asi problém dát vedle sebe 2 LNB. Družice jsou vzdáleny jen 3° |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 14:00.38 | |
oskarek1dokonca na tom co mam na thor mi ide zaroven aj intelsat co ma dost prekvapuje co bvy som dal namiesto toho amosa, zeby sirius? |
![]() admonk |
| 07.04.2009, 14:06.46 | |
RE: Amostak dej ten šilhající konvertor na správnou stranu - na druhou, než ho máš teď - a bude po záhadě. |
![]() Hujer |
| 07.04.2009, 14:11.56 | |
hujerpohlad spredu thor mam v strede a skulenie napravo Amos ci nie? |
![]() admonk |
| 07.04.2009, 14:18.46 | |
RE: AmosZe předu paraboly je to jak píšeš. Amos napravo |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 14:21.18 | |
RE: Amosved tat to aj mam, len hujer si myslel ze uz vyriesil zahadu |
![]() admonk |
| 07.04.2009, 14:26.49 | |
RE: AmosA jaký používáš přepínač LNB? |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 14:30.58 | |
RE: AmosA ještě mi napadlo. Máš v přijímači zapnutý DiSEqC a zapnuté napájení toho LNB? |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 14:36.13 | |
RE: AmosLNB mam Twin HD black panther 0,1 dB a DISEqC mam centauri 167W mam zapnute aj napajanie |
![]() admonk |
| 07.04.2009, 14:54.32 | |
RE: AmosJestli jsem pochopil správně, tak máš dva samostatné konvertory na parabole na Astru 1 a 3 a dva samostatné konvertory na Thor a Amos. Jestli tedy není vadné LNB tak je ten konvertor na amose špatně nastavený. |
![]() Oskarek1 |
| 07.04.2009, 15:09.33 | |
1°W + ?nemohu se nepřidat se svým dotazem. Přetočil jsem stařičkou Mascom 85 s multifeedem s rozsahem 6° (původně 13°E a 19,2°E) na 1°W. Oba LNB jsou funkční, stejně jako DISEqC od EMP. Uchycení LNB v držáku je napevno, bez možnosti posunutí resp. natočení. Díky rozsahu 6°je možné aby mi šel buď 4,8°E Sirius 4 nebo Atlantic Bird 4/Nilesat 101/102? Zkoušel jsem je ladit a nic. Prosím poraďte. Díky. |
![]() Mooonty |
| 07.04.2009, 15:18.17 | |
@MooontyTen Sirius 4 by měl fungovat. Velikost paraboly je dostačující a jediná podmínka je když pozice 1W je ve středu tak šilhání je vlevo při pohledu na parabolu ze předu. Co se týká té pozice 7W tak na tu potřebujete větší parabolu. |
![]() Oskarek1 |
| 08.04.2009, 09:47.08 | |
to Oskarek1díky za odpověď. U tohoto držáku LNBéček není ani jedna pozice ve středu (je to stará, ale kvalitní anténa, ještě z analogového kompletu Mascom, ale 1°W šlape v pohodě. jenom jak jsem koukal, tak mám anténu natočenou na druhý LNB, předpokládám, že se pak Sirius "dostaví". ještě otázka jak je to u 4,8°E se skew? U 1°W to znám. U 4,8°E je to podobné. kde to najít ví, zajímá mne zkušenost. Díky. Hezký den |
![]() Mooonty |
| 08.04.2009, 14:28.57 | |
RE: Amostak sa mi podarilo nastanit toho Amosa na skulenie ale ide mi len Horizontalna poloha- cudne |
![]() admonk |