Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.04.2009, 14:10.07

HDTV skylink

Zaujímalo by ma je lepšia kvalita HD programov na skylinku alebo na thore /conax/
uživatel
ascharat
07.04.2009, 14:33.05

re:

Discovery - stejná
History Channel - stejná
Eurosport - stejná

____________________________________________________________________________
tolik toužený Animal planet HD je na Thoru také jako ostatní HD programy vynikající
uživatel
Babui
07.04.2009, 14:44.02

RE: HDTV skylink

zdar Boe, jsi si jistej s tím eurosportem? ;) zachvilku jdu k zubařce :scared: tak zatím
uživatel
poky1
07.04.2009, 14:51.40

RE: HDTV skylink

bohužel musím konstatovat, že Eurosport HD teď 16:9 , skylink 4:3 ten samý fotbal-pochopitelně... :bigeyes:
poky 1 má pravdu.
Co se týká zubaře - POZOR!!! Všechny nemoci jsou od zubů, tak o ně řádně pečuj R^
uživatel
Babui
07.04.2009, 17:12.09

RE: HDTV skylink

Slyšela jsem na to různé názory. Většinou panuje shoda, že kvalita Skylinku obecně je o něco málo lepší, než Canal Digital Nord nebo Premiere.
uživatel
pavlace