| 07.04.2009, 14:10.07 | |
HDTV skylinkZaujímalo by ma je lepšia kvalita HD programov na skylinku alebo na thore /conax/ |
![]() ascharat |
| 07.04.2009, 14:33.05 | |
re:Discovery - stejnáHistory Channel - stejná Eurosport - stejná ____________________________________________________________________________ tolik toužený Animal planet HD je na Thoru také jako ostatní HD programy vynikající |
![]() Babui |
| 07.04.2009, 14:44.02 | |
RE: HDTV skylinkzdar Boe, jsi si jistej s tím eurosportem? ;) zachvilku jdu k zubařce :scared: tak zatím |
![]() poky1 |
| 07.04.2009, 14:51.40 | |
RE: HDTV skylinkbohužel musím konstatovat, že Eurosport HD teď 16:9 , skylink 4:3 ten samý fotbal-pochopitelně... :bigeyes:poky 1 má pravdu. Co se týká zubaře - POZOR!!! Všechny nemoci jsou od zubů, tak o ně řádně pečuj R^ |
![]() Babui |
| 07.04.2009, 17:12.09 | |
RE: HDTV skylinkSlyšela jsem na to různé názory. Většinou panuje shoda, že kvalita Skylinku obecně je o něco málo lepší, než Canal Digital Nord nebo Premiere. |
![]() pavlace |