| 08.04.2009, 15:17.48 | |
Aky je rozdiel medzi diseq 1.0 a 1.1?Aky je rozdiel medzi diseq 1.0 a 1.1? Alebo este je aj 1.2, ktory mam dat?DIKY |
![]() jack2500 |
| 08.04.2009, 15:19.56 | |
inu nac se ptat strejdy googla kdyz muzu tu ze?http://cs.wikipedia.org/wiki/DiSEqC |
![]() chocholos |