Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2009, 16:04.48

HD příjem

Koupil jsem si HD SAT, FULHD LCD ale pořád se mi dosud nepodařilo chytit jediné vysílání které by bylo v tomto rozlišení. Je pravdou, že se toho asi moc nevysílá ale je to divné. Potřebuji k tomu také zvláštní koax a konvertor ?
Poraďte
uživatel
bobobo
08.04.2009, 16:12.14

Téma: HD příjem

Nenapísal si aký máš sat.príjmač.
uživatel
Ufonec
08.04.2009, 16:38.49

HD příjem

Mimo HD resívru nic extra nepotřebuješ.
Parametry pro naladění najdeš v přehledu, normálně i bez karty zachytíš asi 5 vysílání.
uživatel
Nervoš
08.04.2009, 16:42.18

Téma: HD příjem

Nazdar.
Buď jsi provokatér, nebo fakt nevíš která bije...
Tak snad máš k HD stroji kartičku, tedy doufám skylink, pak máš předledy zde na parabole, kde je uvedeno na jakých družicích včetně frekvencí HD programy jsou a mohl bych pokračovat. HD LNB nepotřebuješ, je to jen reklamní trik a HD koax neexistuje...
Teď je to na tobě.
uživatel
Babui
08.04.2009, 17:03.00

RE: HD příjem

Možná by bylo lepší si k tomu zavolat odborníka,když jsi už tolik investoval.Těch pár set tě nepoloží.Auto bys taky nespravoval přes fórum.
uživatel
Liska
08.04.2009, 18:12.45

RE: HD příjem

Dnes si kúpil jeden zákazník Sat. Prijímač Opensat 3500 HDMI PVR pod dojmom že je to HD prijímač - a bol veľmi prekvapený keď nemohol na ňom nastaviť ani jeden program z astry3 v HD. Pritom sa v predajni o tom rozprávali s predavačom, a neupozornil ho že to nie je HD prijímač
uživatel
satmonter
08.04.2009, 19:08.55

RE: HD příjem

Copak prodavači, to je kapitola sama pro sebe...
;-)
uživatel
Martin79
08.04.2009, 19:10.22

RE: HD příjem

Vždyť to jistě znáte.Já o tom,že se zajímám o sat.tech.moc nemluvím,ale když to někdy poslouchám,to by se člověk dorval.Samí odborník a přitom nerozlišují HD od HDD.
uživatel
Liska
08.04.2009, 19:39.41

RE: HD příjem

Registrován: 08/2006, Autor: uživatel bobobo
...........tak to by už mohl vědět o čem to je takže jen blbě provokuje
uživatel
poky1
08.04.2009, 20:05.48

poky1

Podle data registrace na zkušenosti neusuzuj, já sem chodím už třetím rokem, ale registroval jsem se až loni. Ono taky nemělo cenu sem něco psát, když tu byl Jajvan...
uživatel
Martin79
08.04.2009, 20:10.34

RE: HD příjem

jaivan ;) pokud se zaregistroval před 3lety tak snad asi něco bude vědět ne? nebo se registruje všude po různých fórech co kdyby někdy? :O :laughing:
uživatel
poky1
08.04.2009, 20:23.11

poky1

No máš pravdu, když si to čtu pozorně, taky mi to najednou jako provokace připadá :-D
uživatel
Martin79
08.04.2009, 20:29.23

RE: HD příjem

nejlepší je, když tazatel něco hodí do placu a pak uteče.... :laughing: :laughing:
uživatel
Babui
08.04.2009, 20:31.39

Nevhodné slovo :-)

Je to tak rok, co jsem se na jednom diskusním fóru zmínil o JanManovi. A místo tohoto nicku to vypsalo "nevhodné slovo" :-D
Tam ho taky měli dost. Kde je mu asi konec.
:-D
uživatel
Martin79
08.04.2009, 21:39.01

RE: HD příjem

Zjistil, že má SD stroj, tak raději utekl :)))
Škoda, zajisté bychom to přece pochopili ;)
A pak se někdo diví, že mu k příjmů hd programů doporučíš koupit hd přijímač.. Dnes tu bylo veselo. R^
uživatel
Tomik535