| 08.04.2009, 16:04.48 | |
HD příjemKoupil jsem si HD SAT, FULHD LCD ale pořád se mi dosud nepodařilo chytit jediné vysílání které by bylo v tomto rozlišení. Je pravdou, že se toho asi moc nevysílá ale je to divné. Potřebuji k tomu také zvláštní koax a konvertor ?Poraďte |
![]() bobobo |
| 08.04.2009, 16:12.14 | |
Téma: HD příjemNenapísal si aký máš sat.príjmač. |
![]() Ufonec |
| 08.04.2009, 16:38.49 | |
HD příjemMimo HD resívru nic extra nepotřebuješ.Parametry pro naladění najdeš v přehledu, normálně i bez karty zachytíš asi 5 vysílání. |
![]() Nervoš |
| 08.04.2009, 16:42.18 | |
Téma: HD příjemNazdar.Buď jsi provokatér, nebo fakt nevíš která bije... Tak snad máš k HD stroji kartičku, tedy doufám skylink, pak máš předledy zde na parabole, kde je uvedeno na jakých družicích včetně frekvencí HD programy jsou a mohl bych pokračovat. HD LNB nepotřebuješ, je to jen reklamní trik a HD koax neexistuje... Teď je to na tobě. |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 17:03.00 | |
RE: HD příjemMožná by bylo lepší si k tomu zavolat odborníka,když jsi už tolik investoval.Těch pár set tě nepoloží.Auto bys taky nespravoval přes fórum. |
![]() Liska |
| 08.04.2009, 18:12.45 | |
RE: HD příjemDnes si kúpil jeden zákazník Sat. Prijímač Opensat 3500 HDMI PVR pod dojmom že je to HD prijímač - a bol veľmi prekvapený keď nemohol na ňom nastaviť ani jeden program z astry3 v HD. Pritom sa v predajni o tom rozprávali s predavačom, a neupozornil ho že to nie je HD prijímač |
![]() satmonter |
| 08.04.2009, 19:08.55 | |
RE: HD příjemCopak prodavači, to je kapitola sama pro sebe...;-) |
![]() Martin79 |
| 08.04.2009, 19:10.22 | |
RE: HD příjemVždyť to jistě znáte.Já o tom,že se zajímám o sat.tech.moc nemluvím,ale když to někdy poslouchám,to by se člověk dorval.Samí odborník a přitom nerozlišují HD od HDD. |
![]() Liska |
| 08.04.2009, 19:39.41 | |
RE: HD příjemRegistrován: 08/2006, Autor: uživatel bobobo...........tak to by už mohl vědět o čem to je takže jen blbě provokuje |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:05.48 | |
poky1Podle data registrace na zkušenosti neusuzuj, já sem chodím už třetím rokem, ale registroval jsem se až loni. Ono taky nemělo cenu sem něco psát, když tu byl Jajvan... |
![]() Martin79 |
| 08.04.2009, 20:10.34 | |
RE: HD příjemjaivan ;) pokud se zaregistroval před 3lety tak snad asi něco bude vědět ne? nebo se registruje všude po různých fórech co kdyby někdy? :O :laughing: |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:23.11 | |
poky1No máš pravdu, když si to čtu pozorně, taky mi to najednou jako provokace připadá :-D |
![]() Martin79 |
| 08.04.2009, 20:29.23 | |
RE: HD příjemnejlepší je, když tazatel něco hodí do placu a pak uteče.... :laughing: :laughing: |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 20:31.39 | |
Nevhodné slovo :-)Je to tak rok, co jsem se na jednom diskusním fóru zmínil o JanManovi. A místo tohoto nicku to vypsalo "nevhodné slovo" :-DTam ho taky měli dost. Kde je mu asi konec. :-D |
![]() Martin79 |
| 08.04.2009, 21:39.01 | |
RE: HD příjemZjistil, že má SD stroj, tak raději utekl :)))Škoda, zajisté bychom to přece pochopili ;) A pak se někdo diví, že mu k příjmů hd programů doporučíš koupit hd přijímač.. Dnes tu bylo veselo. R^ |
![]() Tomik535 |