| 08.04.2009, 17:34.50 | |
ZETA Cam a Joker ke staženíObjevilo se hodně dotazů jak v mé poště, tak i zde ohledně správného dekódování kartiček skylink,gital,upc,conax.K dispozici dávám dva ověřené firmwery do zeta CAMu a je jedno které barvy (modrý , žlutý, červený) http://leteckaposta.cz/625444234 |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 17:48.46 | |
dodatekjedná se o firmwery 1.20ZETA a 1.14Joker upravený na TNK a cryptoworks |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 19:41.53 | |
re :chlape tvé poznatky a rady jsou velmi fundované,zajímal by mě jak Zeta Cam,tak podrobnosti ohledně tvých poznatků o rozdílech v náplních do ferdy.Nebo to můžeme probrat i mailem. |
![]() lubbik |
| 08.04.2009, 20:06.36 | |
RE: ZETA Cam a Joker ke staženítady máš o zetě tolik informací i s historickou posloupností že až to přečteš budeš vědět všechnohttp://www.cssf.cz/showthread.php?t=23375 |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:11.21 | |
re :Díky,podívám se tam R^ |
![]() lubbik |
| 08.04.2009, 20:14.29 | |
RE: ZETA Cam a Joker ke staženíjo a dneska už fun kartu nepotřebuješ, aby Tě to neodradilo hned na začátku |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:30.45 | |
RE: ZETA Cam a Joker ke staženíjj, mejlíka bohužel nezveřejním, stačí mi 3 dotazy denně ;P , ale rád ti odpovím na cokoliv R^ |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 20:48.57 | |
re :Babui rozumím ti.Jen v kostce,ten poslední soft už má v pořádku zvukové stopy,ukazatel signálu je stále nevěrohodný.Jse zvědav,zda to bude nadále vyhazovat občasné hlášky o kartě.To je asi mé první hodnocení verze11.19.0f |
![]() lubbik |
| 08.04.2009, 20:58.21 | |
re :fergusonna jakém stroji? 8900ano zvuková stopa OK ukazetel signálu je špatný, ale řeší to zmrtvých vstání DVB Extreme, ale nedávej ho tam špatně funguje DO, jenom by jsi se nazlobil... Ta hláška se vyhazuje proto, že se občas vytáhne, nebo zpět dá kartička při zapnutém stavu nebo reaguje na klíče, které jsou s providerem stejné, myslím CAID |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 21:32.33 | |
re :dálka jde dobře,zatím žádný problém |
![]() lubbik |
| 08.04.2009, 21:37.11 | |
re :fergusontrochu jsme si nerozuměli, zhruba před týdnem rozpadlá skupina DVB extreme vydala soft pro HF, který mimo jiné řešil kvalitu signálu a ukazovala skutečně správně, neuměl KD a špatně šlo DO |
![]() Babui |
| 08.04.2009, 21:56.37 | |
re :Jasně,chyba komunikace.Zatím spokojenost,ty a Babuika jedete na jakou? |
![]() lubbik |
| 08.04.2009, 22:04.46 | |
re :fergusonkartu nebo firmware?Babuika Samsung 50-ka HF 8800 HDTV, diablo 2.3,mascom CAM, skylink, gital, irdeto, Babui Samsung HF 8800 HDTV, diablo 2.3, XCam, skylink, gital. Vše na včerejčím firmweru Opensat :bigeyes: 11.19.0F |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 07:30.41 | |
re :Vidim,že ferdu také hodně jedeš,tu 8800 už dodávají s dálkou od 8900?Ta původní byla hrozná.Já 8800 skrze chybějící USB neberu,ale fakt je,že ne každý to využije a za bura asi jinou HD mašinku s čtečkou karet a dobrou alternativní podporou neseženeš.Co zdroje,už dvě 8900 odešly,fakt je,že se jich nejméně 40 prodalo,ale už zase pochybuji,aby to nebylo jako s Kaony.Raději to méně náročným dodávám s Topfieldy 7700. :8) |
![]() lubbik |
| 09.04.2009, 10:02.11 | |
re :fergusonne ještě s tou starou, ale na loaderu 113, s tím, že DO jsem si dokoupil zvlášť - výbornej, až na ty baterie, už má o5 vybito...také mi jich prošlo spoustu zdroje v poho, ale základní deska, ale musím zaklepat, že to byly ty úplně první na loaderu 109. Jinak nic nenahrávám, takže USB potěší, ale neřeším :8) |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 10:19.19 | |
re :jak vidím,8800 tedy chodí k plné spokojenosti.Nedávno mě přišla v objednávce take jedna,místo 8900,ale měla už tu dálku k 8900,tak nevím zda to byla náhoda,nebo inovace v Polsku. :O |
![]() lubbik |
| 09.04.2009, 10:37.16 | |
re :zatím se mi to nestalo, ale inovaci pozoruji-neustále vyšší řada loaderu, jak jsem psal výše, až na ta pošťácká lidská prasata, stalo se mi , že mi přišly stroje , které neběhaly vůbec, rozdělal jsem stroj a zjistil, že jsou veškeré kondenzátory položené (muselo to dostat pořádnou pecku při přepravě-házení)narovnal jsem je a stroj běží dodnes!!! |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 11:22.45 | |
re :Jo pošta?To mě nemusîš nic říkat.V létě jsem si plnil sen a doplnil si Sony espritovou sestavu.Přesto,že bylo vše dobře zabalené,dálka přišla rozdrcená od zesilovače.Ještě,že fakt Sony výborně funguje s podporou.Normálně mě objednali přímo originál z centrálního skladu v Belgii.Jinak ten ferda je fakt za ty peníze dobrá mašinka.Jen ten obraz by mohl být jak u Humaxe,nebo ješte lépe Pace. |
![]() lubbik |
| 09.04.2009, 11:41.16 | |
re :právě, že ten obraz je na výborné úrovni a ještě jsem nenašel stroj, který by ho v SD překonal. Od firmweru 1.14 je TOP obraz, tedy ve spojení s plasmou Samsung...i Finlux hlásí zlepšení obrazu ve spojení s HF ferguson řady |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 12:03.44 | |
re :Ty obrazové rozdíly jsou minimální,mě se Pace a Humax zdají o trošku živěši,ale je to individuální,jak na které televizi. |
![]() lubbik |
| 09.04.2009, 12:22.35 | |
re :souhlasím R^ |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 13:41.30 | |
re :Díky za fajn pokec.Jedu předělávat sat rozvod po nějakém odborníkovi.. Rv |
![]() lubbik |
| 09.04.2009, 17:26.50 | |
@ BabuiDiky za podnet k o(nevhodné slovo)ni nefunkcniho zeta yelow, pozorne jsem precetl vsech 6 stranek na ktere jsi dal odkaz, ale nenasel jsem odpoved na jednu vec - zdali je zpusob na aktualizaci pres laptop, je to preci jen modul PCIMCA, nebo se mylim? |
![]() Miguel |
| 09.04.2009, 17:31.04 | |
RE: ZETA Cam a Joker ke staženíjaky nevhodny slovo? napsal jsem k o(nevhodné slovo)ni od slova prach a ne (nevhodné slovo).... |
![]() Miguel |
| 09.04.2009, 19:35.58 | |
RE: ZETA Cam a Joker ke staženíosobně to přehrávám přes J-CARD, stačí CAS1+2 má praxe je přes CAS3 plus |
![]() Babui |