| 08.04.2009, 18:19.41 | |
Záloha kanálů na golden interstar GS870CRCI XpeedČuss mám zařízení golden interstar GI-T/S870CRCI Xpeed se SW: GI-TS870_CI_X-10Dec2007.bin...a chtěl bych se vás zeptat jak tam udělat na Flešku zálohu dat(kanálu a settingu)?....dík za odpovědi |
![]() Lucas21 |
| 08.04.2009, 18:28.53 | |
RE: Záloha kanálů na golden interstar GS870CRC...Naformátovanou flešku v PC strč do Goldena a postupuj podle toho co uvidíš na obrazovce. Je to tak jednoduché :))) |
![]() Oskarek1 |
| 08.04.2009, 19:11.43 | |
RE: Záloha kanálů na golden interstar GS870CRC...bla bla bla, staré softy tohle nemají :-/stáhni managera na mafru, kříženej kabel RS232 a pak postupuj podle návodu který je taktéž na Mafru, to vše po registraci tam, většina softů nechává setting nedotčenej, po zásahu Rumunů se do tohodle dost dávaj firmware z 19.7.07 jsou v pohodě |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 21:30.58 | |
RE: Záloha kanálů na golden interstar GS870CRC...Oskarek1Jak již napsal poky1 ...bla bla bla píšeš neověřené rady. :O Ohledně softu,používám mimo jiné 14.Jul.2008 HS verzi,která zatím funguje bez větších problémů. :8) |
![]() martin5 |