| 08.04.2009, 19:10.53 | |
encoding.conf /dreambox/Kam mám v dreamboxe prekopírovať súbor encoding.conf, ktorím sa upraví EPG? Za svet si nemôžem spomenúť. |
![]() otik69 |
| 08.04.2009, 19:15.07 | |
RE: encoding.conf /dreambox/nedávno to zde probíral 007 a D2MAC, tak si to najdi |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 19:17.59 | |
RE: encoding.conf /dreambox/"soubor se umístí:v E1 - var/tuxbox/config/enigma a nastavit atributy 755 v E2 - usr/share/enigma2 a zase nastvit atributy na 755 ( může se lišit dle img )." 10 sekund google :) R^ |
![]() b1gLoRD |
| 08.04.2009, 19:19.14 | |
RE: encoding.conf /dreambox/ještě nedávno sem tahle časová jednotka nešla napsat, jenom vteřiny :))) |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 19:22.49 | |
RE: encoding.conf /dreambox/hmm 1 sekunda mozno stale nejde napisat :) Uvidim :) :lookaround: :lookaround: :lookaround: |
![]() b1gLoRD |
| 08.04.2009, 19:23.18 | |
RE: encoding.conf /dreambox/kunda už taky? |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 19:23.57 | |
RE: encoding.conf /dreambox/:bigeyes: oóóóó´jejda jde to :))) |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 19:24.28 | |
RE: encoding.conf /dreambox/Radsej mohol byt niekde zoznam zakazanych slov aby sme nemuseli skusat co sa da napisat a co nie :) :))) :)) :laughing: R^ |
![]() b1gLoRD |
| 08.04.2009, 20:25.50 | |
RE: encoding.conf /dreambox/b1gLoRD to napísal zrozumiteľne , tak neviem načo máte , k tomu komentáre. |
![]() oneeeee |
| 08.04.2009, 20:29.05 | |
RE: encoding.conf /dreambox/a proč to musíš komentovat Ty??? proč se neřídíš svým podpisem??? :8) měl si reagovat dříve k věci nebo vůbec |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:32.51 | |
RE: encoding.conf /dreambox/Myslel som s tým práve teba. Ja nie som 24 hodín na internete ako ty a nevmontujem sa do každého príspevku. Za to ty áno. |
![]() oneeeee |
| 08.04.2009, 20:35.09 | |
RE: encoding.conf /dreambox/nevím co se ti nezdá? odpověděl jsem přesně k věci asi Ti smutek po VF zatemnil zbytky soudnosti :laughing:do zbytku je ti opravdu kulový ;P |
![]() poky1 |
| 08.04.2009, 20:40.54 | |
RE: encoding.conf /dreambox/oóóóó´jejda jde to a tá ´´ škatuľa´´ sa do akého súboru dáva ? :laughing: |
![]() oneeeee |
| 09.04.2009, 09:21.17 | |
RE: encoding.conf /dreambox/tak Ti nevím, ale tvůj humor po 2litrech borovičky mi zůstane navždy cizí :8) |
![]() poky1 |