Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2009, 19:10.53

encoding.conf /dreambox/

Kam mám v dreamboxe prekopírovať súbor encoding.conf, ktorím sa upraví EPG? Za svet si nemôžem spomenúť.
uživatel
otik69
08.04.2009, 19:15.07

RE: encoding.conf /dreambox/

nedávno to zde probíral 007 a D2MAC, tak si to najdi
uživatel
poky1
08.04.2009, 19:17.59

RE: encoding.conf /dreambox/

"soubor se umístí:

v E1 - var/tuxbox/config/enigma a nastavit atributy 755
v E2 - usr/share/enigma2 a zase nastvit atributy na 755 ( může se lišit dle img )."

10 sekund google :) R^
uživatel
b1gLoRD
08.04.2009, 19:19.14

RE: encoding.conf /dreambox/

ještě nedávno sem tahle časová jednotka nešla napsat, jenom vteřiny :)))
uživatel
poky1
08.04.2009, 19:22.49

RE: encoding.conf /dreambox/

hmm 1 sekunda mozno stale nejde napisat :) Uvidim :) :lookaround: :lookaround: :lookaround:
uživatel
b1gLoRD
08.04.2009, 19:23.18

RE: encoding.conf /dreambox/

kunda už taky?
uživatel
poky1
08.04.2009, 19:23.57

RE: encoding.conf /dreambox/

:bigeyes: oóóóó´jejda jde to :)))
uživatel
poky1
08.04.2009, 19:24.28

RE: encoding.conf /dreambox/

Radsej mohol byt niekde zoznam zakazanych slov aby sme nemuseli skusat co sa da napisat a co nie :) :))) :)) :laughing: R^
uživatel
b1gLoRD
08.04.2009, 20:25.50

RE: encoding.conf /dreambox/

b1gLoRD to napísal zrozumiteľne , tak neviem načo máte , k tomu komentáre.
uživatel
oneeeee
08.04.2009, 20:29.05

RE: encoding.conf /dreambox/

a proč to musíš komentovat Ty??? proč se neřídíš svým podpisem??? :8) měl si reagovat dříve k věci nebo vůbec
uživatel
poky1
08.04.2009, 20:32.51

RE: encoding.conf /dreambox/

Myslel som s tým práve teba. Ja nie som 24 hodín na internete ako ty a nevmontujem sa do každého príspevku. Za to ty áno.
uživatel
oneeeee
08.04.2009, 20:35.09

RE: encoding.conf /dreambox/

nevím co se ti nezdá? odpověděl jsem přesně k věci asi Ti smutek po VF zatemnil zbytky soudnosti :laughing:
do zbytku je ti opravdu kulový ;P
uživatel
poky1
08.04.2009, 20:40.54

RE: encoding.conf /dreambox/

oóóóó´jejda jde to a tá ´´ škatuľa´´ sa do akého súboru dáva ? :laughing:
uživatel
oneeeee
09.04.2009, 09:21.17

RE: encoding.conf /dreambox/

tak Ti nevím, ale tvůj humor po 2litrech borovičky mi zůstane navždy cizí :8)
uživatel
poky1