Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.04.2009, 23:20.48

O2 Internet

ADSL internet od O2 měl problémy. Stal se obětí cíleného útoku
Zaznamenaly jste to taky?
uživatel
alda
08.04.2009, 23:50.51

O2 Internet

Jo souhlas, u mě také nešlo celé odpoledne a až večer se to rozjelo. Na helplince 800184... jsem to hudlání po 20 minutách vzdal :fuming:
uživatel
radysta
09.04.2009, 09:02.45

RE: O2 Internet

mě se kujví už pár let, co bych taky chtěl za 1200Kč měsíčně :bomb:
uživatel
poky1
09.04.2009, 09:09.36

RE: O2 Internet

Jen jsem je dochválil, tak mi včera taky nešel, ale myslel jsem, že mám dokujveny modem, tak jsem vše přeinstaloval znova a ...večer naskočil. Až pak jsem se dověděl, že to byla jejich ošibka.
@poky 1200? :bigeyes:
Do jejich O2tv receiveru diablo nestrčíš.. :)))
uživatel
Tomik535
09.04.2009, 09:19.16

RE: O2 Internet

pevná, net a mobil nějaký trio a s pekelnou rychlostí, se podrž 128 Kbps Upstream, 2048 Kbps Downstream reálně tak 1600 :fuming: ;P jenže nic lepšího tady není
uživatel
poky1
09.04.2009, 10:49.35

Tomik535

U mne to bylo to samé.Běželo akorát Skype.Alespoň jsme si udělali pořádek na compu. :)))
uživatel
zzaner
09.04.2009, 12:02.33

RE: O2 Internet

U nás je jedna ústředna a některým lidem net makal a druhým ne. Jinak já si na jejich net nestěžuji, vzdálenost od ústředny cca 50 m.
uživatel
netace
09.04.2009, 14:31.13

RE: O2 Internet

@poky
Já mám 8mb (reál cca 6) za 499,- + 300min na volání do 02 a pevných. Ale je to akce na rok, pak už zůstanu jen u toho netu za 600/měs.
Paušál na mobil mi mohli výhodněji nabídnout pouze s téměř dvounásobnou min. měsíční platbou, proto zůstávám u Oskara. Všude za 3,-
@zzaner
Kdybych věděl, že je to jejich výpadek, tak se na to vyse..
Ale slyšel jsem hanu na ten jejich modem Zyxel 660, tak jsem myslel, že je chyba v něm.
uživatel
Tomik535
09.04.2009, 15:31.06

Tomik535

Modem mám ještě náhradní.Také Zyxel,ale jiný číslo.Ale jsme si zatrénovali.Aby nás netrénovali,jak DIGI některé účastníky.
uživatel
zzaner
09.04.2009, 16:11.16

RE: O2 Internet

Modem Hauvei sem měl a taky problémy z wifi.Tet mám D-Link a super,spokojenost jak z modemem tak z internetem za 500Kč
uživatel
traged77
11.04.2009, 17:52.18

RE: O2 Internet

Skoro se bojím napsat, že mám wifi za 300 CZK měsíčně a jsem s ní maximálně spokojen :)))

Dávat 1200 za blbej net bych asi nerozchodil... ne že by šlo o ty peníze, ale za takovou samozřejmost, jakou je net je platit nehodlám...
uživatel
kacenkin