| 08.04.2009, 23:20.48 | |
O2 InternetADSL internet od O2 měl problémy. Stal se obětí cíleného útokuZaznamenaly jste to taky? |
![]() alda |
| 08.04.2009, 23:50.51 | |
O2 InternetJo souhlas, u mě také nešlo celé odpoledne a až večer se to rozjelo. Na helplince 800184... jsem to hudlání po 20 minutách vzdal :fuming: |
![]() radysta |
| 09.04.2009, 09:02.45 | |
RE: O2 Internetmě se kujví už pár let, co bych taky chtěl za 1200Kč měsíčně :bomb: |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 09:09.36 | |
RE: O2 InternetJen jsem je dochválil, tak mi včera taky nešel, ale myslel jsem, že mám dokujveny modem, tak jsem vše přeinstaloval znova a ...večer naskočil. Až pak jsem se dověděl, že to byla jejich ošibka.@poky 1200? :bigeyes: Do jejich O2tv receiveru diablo nestrčíš.. :))) |
![]() Tomik535 |
| 09.04.2009, 09:19.16 | |
RE: O2 Internetpevná, net a mobil nějaký trio a s pekelnou rychlostí, se podrž 128 Kbps Upstream, 2048 Kbps Downstream reálně tak 1600 :fuming: ;P jenže nic lepšího tady není |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 10:49.35 | |
Tomik535U mne to bylo to samé.Běželo akorát Skype.Alespoň jsme si udělali pořádek na compu. :))) |
![]() zzaner |
| 09.04.2009, 12:02.33 | |
RE: O2 InternetU nás je jedna ústředna a některým lidem net makal a druhým ne. Jinak já si na jejich net nestěžuji, vzdálenost od ústředny cca 50 m. |
![]() netace |
| 09.04.2009, 14:31.13 | |
RE: O2 Internet@pokyJá mám 8mb (reál cca 6) za 499,- + 300min na volání do 02 a pevných. Ale je to akce na rok, pak už zůstanu jen u toho netu za 600/měs. Paušál na mobil mi mohli výhodněji nabídnout pouze s téměř dvounásobnou min. měsíční platbou, proto zůstávám u Oskara. Všude za 3,- @zzaner Kdybych věděl, že je to jejich výpadek, tak se na to vyse.. Ale slyšel jsem hanu na ten jejich modem Zyxel 660, tak jsem myslel, že je chyba v něm. |
![]() Tomik535 |
| 09.04.2009, 15:31.06 | |
Tomik535Modem mám ještě náhradní.Také Zyxel,ale jiný číslo.Ale jsme si zatrénovali.Aby nás netrénovali,jak DIGI některé účastníky. |
![]() zzaner |
| 09.04.2009, 16:11.16 | |
RE: O2 InternetModem Hauvei sem měl a taky problémy z wifi.Tet mám D-Link a super,spokojenost jak z modemem tak z internetem za 500Kč |
![]() traged77 |
| 11.04.2009, 17:52.18 | |
RE: O2 InternetSkoro se bojím napsat, že mám wifi za 300 CZK měsíčně a jsem s ní maximálně spokojen :)))Dávat 1200 za blbej net bych asi nerozchodil... ne že by šlo o ty peníze, ale za takovou samozřejmost, jakou je net je platit nehodlám... |
![]() kacenkin |