Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 06:48.59

Parabola

Dobrý den, potřeboval bych poradit, chci si dát satelit a nevím jakou parabolu použít a nebo co by bylo lepší? parabola 80cm nebo 60cm?
uživatel
emarve
09.04.2009, 07:20.16

RE: Parabola

Podle družice.
Ale lepší je 80-tka
uživatel
Martin79
09.04.2009, 07:59.37

RE: Parabola

ciste jen na 23E je kvalitni 60 s vhodnym mistem instalace plne dostacujici i pro intezivni dest ci snezeni za predpokladu ze na ni neprsi a nezustava na ni snih. ionizovanej mrak znemozni prijem i na daleko vetsich antenach. 80 je lepsi na silhacku hlavne z duvodu lepsi instalace dalsich lnb.
uživatel
bublajs
09.04.2009, 09:11.09

RE: Parabola

při dnešních cenách se snad už nevyplatí kupovat 60, ale bublajs má pravdu, jenže komu dnes stačí1 družice? Až skylink upustí od náhradního eurosportu, tak se výrobci monoblbostí slušně napakujou ;) hezký den, venku bude hic :)
uživatel
poky1
09.04.2009, 09:28.57

parabola

takže když mi na tu parabolu bude pršet a nebo když na ní bude sníh tak příjem bude horší?? a to bude stejný i u 80? nebo to bude lepší?
uživatel
emarve
09.04.2009, 09:53.47

emarve

Nevím proč řešíš takové ptákoviny. Kluci ti jasně napsali že 80 je daleko lepší. Ty dvě stovky navrch snad máš ne.
uživatel
BIDLO
09.04.2009, 10:44.01

RE: Parabola

Parabola= nejlepší zesilovač sat.signálu.Čím větší,tím lepší signál,ale ,větší parabola vyžaduje přesnější nastavení,tak že neumětel na ní někdy docílí i horší výsledky.Vše je to v rukách!!
uživatel
zzaner