| 09.04.2009, 06:48.59 | |
ParabolaDobrý den, potřeboval bych poradit, chci si dát satelit a nevím jakou parabolu použít a nebo co by bylo lepší? parabola 80cm nebo 60cm? |
![]() emarve |
| 09.04.2009, 07:20.16 | |
RE: ParabolaPodle družice.Ale lepší je 80-tka |
![]() Martin79 |
| 09.04.2009, 07:59.37 | |
RE: Parabolaciste jen na 23E je kvalitni 60 s vhodnym mistem instalace plne dostacujici i pro intezivni dest ci snezeni za predpokladu ze na ni neprsi a nezustava na ni snih. ionizovanej mrak znemozni prijem i na daleko vetsich antenach. 80 je lepsi na silhacku hlavne z duvodu lepsi instalace dalsich lnb. |
![]() bublajs |
| 09.04.2009, 09:11.09 | |
RE: Parabolapři dnešních cenách se snad už nevyplatí kupovat 60, ale bublajs má pravdu, jenže komu dnes stačí1 družice? Až skylink upustí od náhradního eurosportu, tak se výrobci monoblbostí slušně napakujou ;) hezký den, venku bude hic :) |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 09:28.57 | |
parabolatakže když mi na tu parabolu bude pršet a nebo když na ní bude sníh tak příjem bude horší?? a to bude stejný i u 80? nebo to bude lepší? |
![]() emarve |
| 09.04.2009, 09:53.47 | |
emarveNevím proč řešíš takové ptákoviny. Kluci ti jasně napsali že 80 je daleko lepší. Ty dvě stovky navrch snad máš ne. |
![]() BIDLO |
| 09.04.2009, 10:44.01 | |
RE: ParabolaParabola= nejlepší zesilovač sat.signálu.Čím větší,tím lepší signál,ale ,větší parabola vyžaduje přesnější nastavení,tak že neumětel na ní někdy docílí i horší výsledky.Vše je to v rukách!! |
![]() zzaner |