| 09.04.2009, 09:26.51 | |
d-boxprosim vas vedel by mi niekto poradit s tym prijimacom d-box nokia co vlastne dokaze emulovat a pod........... |
![]() venco100 |
| 09.04.2009, 09:30.58 | |
RE: d-boxDbox1 nebo Dbox2? jinak já Ti už dál neporadím, jdu vyrábět hodnoty, jestli se nepletu tak 2 už je na bázi linuxu |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 09:33.38 | |
RE: d-boxnokia Dbox1 |
![]() venco100 |
| 09.04.2009, 11:23.44 | |
RE: d-boxNic moc... |
![]() linuxik |
| 09.04.2009, 20:21.09 | |
RE: d-boxspíše nic ne? :lookaround: |
![]() poky1 |