Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 09:26.51

d-box

prosim vas vedel by mi niekto poradit s tym prijimacom d-box nokia co vlastne dokaze emulovat a pod...........
uživatel
venco100
09.04.2009, 09:30.58

RE: d-box

Dbox1 nebo Dbox2? jinak já Ti už dál neporadím, jdu vyrábět hodnoty, jestli se nepletu tak 2 už je na bázi linuxu
uživatel
poky1
09.04.2009, 09:33.38

RE: d-box

nokia Dbox1
uživatel
venco100
09.04.2009, 11:23.44

RE: d-box

Nic moc...
uživatel
linuxik
09.04.2009, 20:21.09

RE: d-box

spíše nic ne? :lookaround:
uživatel
poky1