| 09.04.2009, 10:55.10 | |
ruské nekodované programyZdravím,nevíte prosím Vás na které družici vysílají nejvíce nekodovaných programu???Mám nyní naladěný Hotbird 13e a Astry +Sirius.Co doporučujete dál?Díky za odpovědi |
![]() Foma |
| 09.04.2009, 10:56.01 | |
ruské nekodované programyMám na mysli jenom Ruské nebo ukrajinské(prostě východ) |
![]() Foma |
| 09.04.2009, 11:05.31 | |
RE: ruské nekodované programy4°W,75°E |
![]() alda |
| 09.04.2009, 11:10.17 | |
ruské nekodované programyNějaké ruské kanály se dají naladit na Expreess AM22 (53°E) i s 80 parabolou (včetně asi tří hudebních) |
![]() kvasnak |
| 09.04.2009, 11:29.29 | |
Zkus todle, takovejch přehledů je na netu vícero..http://flysat.com/tv-ru.php |
![]() kacenkin |
| 09.04.2009, 15:03.34 | |
Ruske programyNieco aj na 36e a 39e to mas dost blizko astry 23,5 môzes prenastavit multifeed a vyskusat. |
![]() Kasr |
| 09.04.2009, 15:58.22 | |
RE: ruské nekodované programyrozhodně 75E |
![]() juzek |
| 10.04.2009, 21:08.07 | |
Ruské nekódované programyMilý Foma, dnes som Ti už dal svoj názor na inom vlákne. Skús ísť na PŘEHLEDY či STELITY tohoto fóra, ak si prelistuješ jednotlivé statelity, zistíš čo vysiellajú v ruštine, v akom k´de či voľne. Prečo chceš aby sme to robili za Teba ? Keby si kúpil aspoň poldeci ...... |
![]() antonius |