| 09.04.2009, 11:09.07 | |
Plazma pana G10 s DVB-S tunerom, oplati sa?Planujem kupit Pana TX-P42G10E. Na nemecky trh ide s DVB-S (H.264 HD) P-42GW10. Kedze planujem aj satelit laka ma moznost mat o jednu krabicku menej a kupit o 100 EUR drahsiu nemecku verziu. O zabudovanom DVB-S som sa docital iba ze ma LNB nastavenie, DiSEqC 1.0 a podla vsetkeho by nemal mat problem s MPEG4. Nic sa nepise o DVB-S2 :( Oplati sa do takehoto TV/DVB-S investovat alebo mam ist cestou samostatneho sat tuneru? |
![]() dryout |
| 09.04.2009, 12:01.35 | |
Nevyplatí seKoupit si ale můžeš co chceš.Pro tu plasmu bys potřeboval Sat HDTV přijímač. Lépe je také koupit SAT přijímač lépe vybyvený se širšími možnostmi. Takový v TV není. Když Ti vasadí Sat přijímač zabudovaný v TV, odvezeš do servisu celý TV... |
![]() bob.r |
| 09.04.2009, 13:03.52 | |
Asi ne.Ani já nejsem příznivcem co nejvíce přístrojů "in one" a nikdy bych si to nepořídil. Teda určitě ne teď (nikdy neříkej nikdy). Sice fandím Panasonicu a mám od nich komplet vybavení, ale solo SAT přijímače oni nevyrábí a tudíž ten vestavěný asi nebude to pravé ořechové. |
![]() joscer |
| 09.04.2009, 20:34.10 | |
joscera co DMR-EX81S? |
![]() Jira |
| 09.04.2009, 22:52.57 | |
Jiro, to také není HDDej si název recorderu do google a počti si...=SD přes scart.Lépe je nahrávat přímo HD stream na hdd v satelitním prijímači. Obraz tím nijak neutrpí, je to radost. Příklad: AB IP box 900O HD, nebo jeho slabší a levnější bratr AB IP box 910 HD a další. |
![]() bob.r |
| 13.04.2009, 12:41.21 | |
RE: Plazma pana G10 s DVB-S tunerom, oplati sa...Vdaka za odpovede! tiez nie som za vsetko v jednom a pravdepodobne to nebude ziadna slava. medzi casom sa aj na ceskej stranke panasonicu objavil model g15 s dvd-s. zatial ale nie su k dispozicii detaily.britske modely maju samozrejme freesat HD :fuming: |
![]() dryout |