| 09.04.2009, 11:22.19 | |
Teraz chorvátska NOVA TV FTA na 23.5°E12168V 27500 3/4 Práve tam beží seriál Komisár Rex. :)) |
![]() PeterHumax |
| 09.04.2009, 11:25.30 | |
RE: Teraz chorvátska NOVA TV FTA na 23.5°EAsi pred 30-imi sekundami ju zakódovali. :-/ |
![]() PeterHumax |
| 09.04.2009, 11:42.02 | |
RE: Teraz chorvátska NOVA TV FTA na 23.5°Etý brdo to bola rýchlovka :laughing: |
![]() Jupi |
| 09.04.2009, 11:42.42 | |
RE: Teraz chorvátska NOVA TV FTA na 23.5°Ejá už chcem sport1,2 dnes je tam uefa |
![]() Jupi |
| 09.04.2009, 11:52.36 | |
JupiCo ti tomu brání?? |
![]() zzaner |
| 09.04.2009, 12:13.08 | |
zzanervšetko nemám kde kukať sport 1,2 |
![]() Jupi |
| 09.04.2009, 12:57.01 | |
RE: Teraz chorvátska NOVA TV FTA na 23.5°E1W=12687 V 27500 Sport1--4W=11260 H 27500 Sport2 |
![]() zzaner |
| 09.04.2009, 13:08.11 | |
zzanerno jo ale já mám len dve astry 19.2E/23,5e mám monoblock som menil ten starý LBN tak smola ale dúfam že sa dočkám. |
![]() Jupi |