Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 11:53.42

Discovery Channel brzy s novým logem

https://www.parabola.cz/zpravicky/9233/discovery-channel-brzy-s-novym-logem/ V článku sa píše že sa malo meniť v breznu neviete na hodov prečo sa nemenilo. :-/
uživatel
1830
09.04.2009, 12:39.35

@1830

Nové logo a grafika Discovery je postupně nasazována do jednotlivých mutací, např. v Nizozemí, Francii a ve skandinávských zemích je Discovery v novém kabátě. V nejbližší době se Discovery v novém představí i ve verzi CE i Hung.
uživatel
redakce