| 09.04.2009, 11:53.42 | |
Discovery Channel brzy s novým logemhttps://www.parabola.cz/zpravicky/9233/discovery-channel-brzy-s-novym-logem/ V článku sa píše že sa malo meniť v breznu neviete na hodov prečo sa nemenilo. :-/ |
![]() 1830 |
| 09.04.2009, 12:39.35 | |
@1830Nové logo a grafika Discovery je postupně nasazována do jednotlivých mutací, např. v Nizozemí, Francii a ve skandinávských zemích je Discovery v novém kabátě. V nejbližší době se Discovery v novém představí i ve verzi CE i Hung. |
![]() redakce |