| 09.04.2009, 12:55.23 | |
Dajak tu zdochol pes....Nezdá sa vám že je to neporovanteľne menej príspevkov v posledných dňoch..? Žeby si už každý vajíčka maľoval..? :))) |
![]() pandalex |
| 09.04.2009, 12:55.58 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....:laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Jupi |
| 09.04.2009, 12:59.48 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Ani né,je to pořád stejné. :laughing: |
![]() zzaner |
| 09.04.2009, 13:09.27 | |
Ne nemyslím siza poslední dny se rapidně zlepšilo počasí, pochopitelně na jaře a v létě určitě nebude tolik příspěvků jako za nedávnou dobu.Je doba sportu a hrabání se v zemi a určitě není tolik času na net, i když ten kdo potřebuje se určitě zeptá... Pamatuji doby, kdy úderem půlnoci sice bylo hodně lidí přihlášených, ale žádný příspěvek a to bylo pravidlem, dnes je to jedno :8) |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 13:38.55 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Len počkajte príde Veľká Noc,čierný brat prehodí kódy a bude zase veselo. |
![]() letas |
| 09.04.2009, 15:30.13 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Není to tak zlý. Např. články od Saxona tady a nebo od Antonína na jiném fóru mají něco do sebe. |
![]() Rudolf |
| 09.04.2009, 18:36.34 | |
RE:...ja sem nepsal protoze mi holubs kompanie osr.la parabols, tak sem byl nucen poctive cistit... trochu slunicka a ta haved kadi kde se da :laughing: |
![]() alfasex |
| 09.04.2009, 18:59.27 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....já jsem nepsal aby na mě 007 nepodal trestní oznámení na ministerstvo vnitra :laughing: tak to radši nikomu neříkejte, že jsem zase psal |
![]() pavlace |
| 09.04.2009, 19:37.52 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....stejně tady bude denní návštěva kolem 25000 lidí, pokud počítadlo nelže, to je velice solidní průměr a hlavně to zde jde i v klidu ;) |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 19:46.30 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....poky já tě miluju víc, než ten svůj fta ultimate dish na kterém chodí a2d a na šilhačku badr. co s tím? |
![]() pavlace |
| 09.04.2009, 20:04.43 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Je otázka, jestli počet návštěvníků je to pravé :zombie: a jaký je poměr - kolik "ks standartního návštěvníka" = 1 Antonín (např.)???? :laughing: |
![]() ArisSy |
| 09.04.2009, 20:04.49 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....přeper si ho v ruce :8) |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 20:09.44 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....:))) já myslím platonicky. já myslím že seš docela fajn |
![]() pavlace |
| 09.04.2009, 20:15.16 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....co provedl ten daddy že je 103 na černý listině? |
![]() poky1 |
| 09.04.2009, 20:23.37 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Skutečně tady mnozí banánovníci sakra chyběj. Ztratilo to tady hodně na zajímavosti. Každý není snadno nahraditelný Rv Rv Rv |
![]() Nervoš |
| 09.04.2009, 20:25.43 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....to si piš že ne. každý je originál. žádná čína |
![]() pavlace |
| 09.04.2009, 20:30.43 | |
poky1https://www.parabola.cz/forum/topic-36179/Myslim ze to je za tohle.Lukas |
![]() lak |
| 09.04.2009, 20:31.35 | |
poky1https://www.parabola.cz/forum/topic-36179/ |
![]() lak |
| 09.04.2009, 20:34.40 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....možná bysme jim mohli věnovat tuhle poetickou báseň a napsat, že na ně myslíme. třeba je to potěší.Těm, kterým se podařilo vstoupit do zrcadla, i těm, kteří to odrážejí ve svých očích. Těm, kteří to vše musí skrývat, i těm, kteří ztrácejí to, co skrývají. Těm, kteří nemohou mlčet, i těm, kteří musí lhát. |
![]() pavlace |
| 09.04.2009, 20:44.22 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....laku dík za odkaz a ty Vorty moc neblbni, abys nebyl 104 ;) |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 00:58.52 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Už aby to bylo. |
![]() Tomik535 |
| 10.04.2009, 08:08.08 | |
rudolf:)))z tych hodnotnych clankov antonina myslis napr. tento? http://www.cssf.cz/showpost.php?p=329585&postcount=246 sa divim, ze ho tam este stale trpia |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 08:10.26 | |
....jo vsetci sme experti, nikto nema nazdielanu skyUK kartu, len jediny "mistr" antonin :))) |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 08:13.17 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....a co se starat se o sebe :-/ snadno se pomlouvá někdo kdo se nemůže bránit, asi tvoje typická vlastnost |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 08:19.52 | |
poky1ale vsak sa branil tam na fore, zial s dost mizernymi argumentami :) |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 08:23.00 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Antonín tuhle přístupovou kartu vlastní a platí, o share nikde ani slůvko, několikrát zde napsal i ceny, nemám důvod mu nevěřit. tady to nevyřešíš |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 08:30.33 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....s antonínem se vždycky dalo rozumně mluvit, protože není blbej. mám ho za bratra. |
![]() pavlace |
| 10.04.2009, 08:44.56 | |
poky1tam ani nejde o to, ci kartu vlastni, alebo nie, ale sko o to, ze z nejakeho dovodu zrejme nadobudol pocit, ze nikto okrem neho nema moznost sledovat sky UKa co sa tej "pomluvy" tyka, nie ja som ho tu zacal spominat, ale rudolf a kedze pisal o jeho tzv clankoch, zaujimalo ma, ci ma na mysli ten, na ktory som dal odkaz. Nic viac, nic menej |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 08:50.40 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....co si on myslí je jeho věc, Ty se to můžeš pouze domnívat jako my ostatní a o sdílení jsi lhal. Nic viac, nic menej. |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 09:00.44 | |
poky1lhal? a v com?ok, dal som si tu namahu a tu mas cierne na bielom ci antonin ma alebo nema kartu sky UK http://www.cssf.cz/showpost.php?p=312566&postcount=55 |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 09:08.38 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....nikto nema nazdielanu skyUK kartu, len jediny "mistr" antonin, - buď ti ti dojde nebo ne, pro mě to končí a pokud opravdu píši v takových jinotajích že mi nejde rozumnět: prober si to s ním, kde to asi už víš, sem on nemůže, tohle je naprosto zbytečné a už dost trapné |
![]() poky1 |
| 10.04.2009, 09:24.41 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....Poky1 R^ |
![]() ArisSy |
| 10.04.2009, 09:25.36 | |
Dajak tu zdochol pes@Jozef Ba-niejak ti Antonin lezi v zaludku,lebo ti parkrat poukazal,ze nemas pravdu.Preto sa k nemu vratim aj ja.Ako odbornikovi mu urcite nemôzes vytknut skoro nic.Je fakt dobry.No bohuzial je aj dobry demagog.A priamo,ci nepriamo uraza mnoho ludi-napr,kto nevie jazyky je nula.(ja viem mimo ine zvarat,robit konstrukcie-kto to nevie je tiez 0?) |
![]() Kasr |
| 10.04.2009, 09:33.06 | |
poky1ok, lenze z odkazu, ktory som ti sem dal je jasne, ze kartu nema. Ked uz si ma obvinil z toho, ze som "lhal", mohol si dat aspon nejaky odkaz, kde pisal opakale mas pravdu v tom, ze bavit sa o antoninovi je zbytocne a trapne. Ak chces zabranit dalsim podobnym diskusiam, adresuj to nabuduce rudolfovi a jemu podobnym |
![]() jozef BA |
| 10.04.2009, 09:38.28 | |
RE: Dajak tu zdochol pes....přímo i nepřímo uráží každej už samotnou svojí existencí. ale on se v tom nevyžíval tak, že by to snad myslel nenávistně. jako nadprůměrně inteligentní člověk často provokoval. to je celkem běžný. pro inteligentní lidi je to oblíbená zábava, protože žijou hodně myšlenkama. vždycky psal obsáhlý příspěvky a dával si na nich záležet. bylo mu jedno, jestli je někdo čte. bavilo ho to. |
![]() pavlace |