Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 13:09.57

Problem s THOR 3

Zdravim, mam problem s naladenim THOR 3 na 1.0W, vedel by niekto poradit, kde moze byt problem ? Okolite druzice naladim bez problemov okrem THORu. Prijimac KAON. THX
uživatel
FCB9
09.04.2009, 13:13.08

re:

sniž si trošičku parabolu směrem dolů, za parabolou máš stupnici a máš to na 32, zkus 31, testuj a dej si nějakou stabilní frekvenci i klidně 12687
uživatel
Babui
09.04.2009, 14:02.28

re:

Elevaciu som mal aj na 30st. bez vysledku, frekvenciu som dal na 12169/H a nic, je to zaujimave, s thorom maju problem viaceri ludia z okolia.
uživatel
FCB9
09.04.2009, 14:26.09

RE: Problem s THOR 3

Nemáš ve výkledu na 1W nějakou překážku?
uživatel
Hujer