| 09.04.2009, 13:09.57 | |
Problem s THOR 3Zdravim, mam problem s naladenim THOR 3 na 1.0W, vedel by niekto poradit, kde moze byt problem ? Okolite druzice naladim bez problemov okrem THORu. Prijimac KAON. THX |
![]() FCB9 |
| 09.04.2009, 13:13.08 | |
re:sniž si trošičku parabolu směrem dolů, za parabolou máš stupnici a máš to na 32, zkus 31, testuj a dej si nějakou stabilní frekvenci i klidně 12687 |
![]() Babui |
| 09.04.2009, 14:02.28 | |
re:Elevaciu som mal aj na 30st. bez vysledku, frekvenciu som dal na 12169/H a nic, je to zaujimave, s thorom maju problem viaceri ludia z okolia. |
![]() FCB9 |
| 09.04.2009, 14:26.09 | |
RE: Problem s THOR 3Nemáš ve výkledu na 1W nějakou překážku? |
![]() Hujer |