Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 13:13.08

LCD SONY 52Z-4500

Přeji dobrý den.Máte někdo s touto TV zkušenosti at pozitivní nebo negativní.V obchodech toho moc k vidění na těch smyčkách není a DVB-T udajně nemají anténu.Tedy aspon toto mi řekli asi ve třech značkov.prodejnách.
uživatel
hobo
09.04.2009, 16:07.22

RE: LCD SONY 52Z-4500

nieje to zly TV . ...ale najlepsie su X rady,ale su drahe.
.... kup si 52W5500...
uživatel
foxter
09.04.2009, 16:55.59

No právě

tam akorát mi není jasný ten panel proč jenom 8bit oproti řadě Z ale i řadě W-4500 kde je 10.Jinak ty hodnoty až na ten o něco větší dynamický kontrast jsou dost podobné.Nevím nakolik je tato hodnota panelu 8-10 podstatná.Je to pro barvy nebo celkové podání obrazu?Těch 200 Hz je spíš nějaká oblbovačka-teda asi.Proto jsem se zeptal,jestli někdo nemá s touto TV nějakou zkušenost.
uživatel
hobo
09.04.2009, 18:15.15

RE: LCD SONY 52Z-4500

...ja pracujem v sony ako ele.inzinier,a kebyze si mam vybrat tv (v normalnej cene),tak si kupim radu ..W5500.
uživatel
foxter
09.04.2009, 18:22.36

sony lcd

mám sony 46z4500w už 4měsíce a myslím si že je dobrá.obraz na skylink v pohodě a co mě samého překvapilo dá se dívat i na digi tv neměnil bych jsem rad že ji mám.Na hd programech jako na blureji těch 200hz.je nepatrně lepších než 100hz. jde to poznat okem když stojí vedle sebe.Neváhej a takové ty chytre řeči že na lcd se nedá dívat hod za hlavu.
uživatel
Viktor
09.04.2009, 23:14.17

Takže

děkuji za názory asi do ní pujdu.Jinak mám Sharp 42 XL2E a pujde klukovi vedle k PS3.Na HD je to fakt malé.A on u toho brejlí pomalu z metru tak mu to stačí.
uživatel
hobo