| 09.04.2009, 17:16.47 | |
LCDPotreboval by som poradiť s LCD Tv.Začína sa mi na obrazovke robiť červený fľak.Vypadá to ako by sa z vrchu nadol rozlievala farba.Máte s tým niekto skúsenosti? |
![]() duno |
| 09.04.2009, 18:38.52 | |
LCDNemáš náhodou blízko reproduktor z domáceho kina alebo nejaký magnet blízko televízora?Odpíš. |
![]() lukas127 |
| 09.04.2009, 19:34.26 | |
RE: LCDNo reproduktor Subbas mám presne pod LCD-čkom |
![]() duno |
| 09.04.2009, 20:13.20 | |
LCDna chvilku vipni TV.máš to zmagnetizované: |
![]() vito1 |
| 09.04.2009, 20:31.25 | |
LCDTento problém u lcd nehrozí nemá se tam co zmagnetovat, toto byl problém CRT TV!!! |
![]() MONY |
| 09.04.2009, 21:09.12 | |
RE: LCDDík za rady,dal som repro preč,zajtra uvidím,čo to urobí. |
![]() duno |
| 09.04.2009, 22:06.49 | |
RE: LCDno na lcd nic MONY má pravdu tam demagnetizace asi nebude :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() pit178 |
| 10.04.2009, 07:56.02 | |
vlastni zkusenostz vlastni zkusenosti: LCD televize Gogen (nejakej shit-50cm uhlopricka) - pokojova antena na policce asi 5cm od vrchniho kraje obrazovky - zeleny flek v prave horni casti LCD (prumer asi 5cm). po odstraneni anteny flek zustal, slaba reakce na magnet (ted se ukazte panove, cim tohle je) - flek postupne mizel +- rok. ted uz neni vubec zretelny. |
![]() karbo |