Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 17:16.47

LCD

Potreboval by som poradiť s LCD Tv.Začína sa mi na obrazovke robiť červený fľak.Vypadá to ako by sa z vrchu nadol rozlievala farba.Máte s tým niekto skúsenosti?
uživatel
duno
09.04.2009, 18:38.52

LCD

Nemáš náhodou blízko reproduktor z domáceho kina alebo nejaký magnet blízko televízora?Odpíš.
uživatel
lukas127
09.04.2009, 19:34.26

RE: LCD

No reproduktor Subbas mám presne pod LCD-čkom
uživatel
duno
09.04.2009, 20:13.20

LCD

na chvilku vipni TV.máš to zmagnetizované:
uživatel
vito1
09.04.2009, 20:31.25

LCD

Tento problém u lcd nehrozí nemá se tam co zmagnetovat, toto byl problém CRT TV!!!
uživatel
MONY
09.04.2009, 21:09.12

RE: LCD

Dík za rady,dal som repro preč,zajtra uvidím,čo to urobí.
uživatel
duno
09.04.2009, 22:06.49

RE: LCD

no na lcd nic MONY má pravdu tam demagnetizace asi nebude :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
pit178
10.04.2009, 07:56.02

vlastni zkusenost

z vlastni zkusenosti: LCD televize Gogen (nejakej shit-50cm uhlopricka) - pokojova antena na policce asi 5cm od vrchniho kraje obrazovky - zeleny flek v prave horni casti LCD (prumer asi 5cm). po odstraneni anteny flek zustal, slaba reakce na magnet (ted se ukazte panove, cim tohle je) - flek postupne mizel +- rok. ted uz neni vubec zretelny.
uživatel
karbo