Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 17:05.05

Opensat XT9500HD soft 3.4.09

Neviete niekto co je v nom nove? Nic som nepostrehol. Dik
uživatel
hard333
09.04.2009, 17:39.23

RE: Opensat XT9500HD soft 3.4.09

chcem sa opýtať, ide ti na ňom Kabel Deutschland v emu?
uživatel
bodmrazu
09.04.2009, 22:52.35

Opensat XT9500HD soft 3.4.09

Az zajtra to mozem vyskusat! Dam vediet
uživatel
hard333