| 09.04.2009, 17:05.05 | |
Opensat XT9500HD soft 3.4.09Neviete niekto co je v nom nove? Nic som nepostrehol. Dik |
![]() hard333 |
| 09.04.2009, 17:39.23 | |
RE: Opensat XT9500HD soft 3.4.09chcem sa opýtať, ide ti na ňom Kabel Deutschland v emu? |
![]() bodmrazu |
| 09.04.2009, 22:52.35 | |
Opensat XT9500HD soft 3.4.09Az zajtra to mozem vyskusat! Dam vediet |
![]() hard333 |