| 09.04.2009, 16:52.27 | |
ORFMůj známý má OPTICUM 7500CW a tvrdí, že mu jdou programy ORF. Je to možné? Má někdo s tímto zkušenost? |
![]() Bob 2 |
| 09.04.2009, 17:03.17 | |
RE: ORFA ty si to videl? Maximalne /ak nemá kartu/ mu ide tak ORF 2 E/ten,čo je FTA :)) |
![]() sused |
| 09.04.2009, 23:47.26 | |
RE: ORForf bez karty nejde |
![]() igor222 |