| 09.04.2009, 16:51.40 | |
DM800 a extrený harddiscChcem sa opýtať , či je možné pripojiť k DM 800 v plnej funkčnosti cez usb extrený harddisc tak , aby bolo možné aj nahrávať sledovaný program , a samozrejme neskôr aj prehrať . Aký plugin k tomu potrebujem , resp. kde zmeniť cielový adresár nahrávania v enigme..? Ďakujem za odpovede. |
![]() punca |
| 09.04.2009, 16:58.53 | |
RE: DM800 a extrený harddiscJe to samozrejme mozne v podstate vse funguje bez problemumozna ti neco napovi tady: http://www.sat-a-dvbt.eu/?p=125 |
![]() RadekG |
| 09.04.2009, 18:11.39 | |
RE: DM800 a extrený harddiscTen flashdisc s ktorým t.č.disponujem má iba kabel usb-usb . teda nie je možné cez SATA rozhranie pripojiť , iba cez usb , ako simplexný usb kľuč...Pri tomto prepojení DM ho však spontanne nerozozná...Je nutnosť sata rozhranie , alebo je možné to spojazdniť aj za daného stavu...? |
![]() punca |
| 09.04.2009, 18:54.55 | |
RE: DM800 a extrený harddiscmyslím že bez restartu to asi nepůjde,pokud za provozu.Já mám připojen esata,ale když připojuji něco přes usb tak jedině restart. |
![]() petr47 |