Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2009, 16:51.40

DM800 a extrený harddisc

Chcem sa opýtať , či je možné pripojiť k DM 800 v plnej funkčnosti cez usb extrený harddisc tak , aby bolo možné aj nahrávať sledovaný program , a samozrejme neskôr aj prehrať . Aký plugin k tomu potrebujem , resp. kde zmeniť cielový adresár nahrávania v enigme..? Ďakujem za odpovede.
uživatel
punca
09.04.2009, 16:58.53

RE: DM800 a extrený harddisc

Je to samozrejme mozne v podstate vse funguje bez problemu
mozna ti neco napovi tady:
http://www.sat-a-dvbt.eu/?p=125
uživatel
RadekG
09.04.2009, 18:11.39

RE: DM800 a extrený harddisc

Ten flashdisc s ktorým t.č.disponujem má iba kabel usb-usb . teda nie je možné cez SATA rozhranie pripojiť , iba cez usb , ako simplexný usb kľuč...Pri tomto prepojení DM ho však spontanne nerozozná...Je nutnosť sata rozhranie , alebo je možné to spojazdniť aj za daného stavu...?
uživatel
punca
09.04.2009, 18:54.55

RE: DM800 a extrený harddisc

myslím že bez restartu to asi nepůjde,pokud za provozu.Já mám připojen esata,ale když připojuji něco přes usb tak jedině restart.
uživatel
petr47